Animal Crossing: New Horizons Cheats and Codes

Yeni Ufukları Aşan Hayvanlarda Üzüm Hasat Sepeti Nasıl Elde Edilir

Grape Harvest Basket, Animal Crossing: New Horizons’da büyük bir öğedir. İçinde üzüm bulunan küçük sepet veya fıçı şeklinde şirin bir sırt çantası. 1.4.0 Yaz Güncellemesi 2. dalgasında tanıtıldı. Eylül ayında oyun, Üzüm-Hasat sepeti eşyasının yer alacağı “Üzüm Hasat Festivali” ni kutlayacak. Bu eşyayı bu etkinlik sırasında toplayabilirsiniz.

Kesin olarak, Almanya, İspanya, İtalya ve Fransa’da gerçek bir Üzüm hasadı festivali var. Bu Üzüm Hasat Sepeti festivali, gerçek festivali bulmaya devam etmek için tasarlandı. Bu Üzüm Hasat Sepetini almakla ilgileniyorsanız, o zaman en iyi yerdesiniz. Başlayalım.

Yeni Ufukları Aşan Hayvanlarda Üzüm Hasat Sepeti Nasıl Elde Edilir

Üzüm Hasat Sepeti Nasıl Elde Edilir?

Festivale 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri ​​arasında erişim sağladığınızdan emin olun, çünkü bu festivale yalnızca bu ay için erişilebilir. Neyse ki, bu festival tüm bölgelerde mevcuttur.

Öncelikle Konut Hizmetlerinde Nook Stop terminaline gidin. İkinci seçenek olan “Nook Shopping” i seçin. NookPhone’unuzda Nook Shopping uygulamasının kilidini açtıysanız, Nook alışveriş kataloğuna da erişebilirsiniz.

Bundan sonra, Özel Ürünler’e tıklayın ve ürünlerde gezinmek için R düğmesini kullanın. Sezonluk ürünler sütunu olan en sağdaki sütuna gidin. Üzüm Hasadı sırt çantası, Üzüm Hasadı Festivali sırasında (1 Eylül – 30 Eylül) orada olacak. Bu sırt çantası size 800 çana mal olacak.

Sırt çantasını satın almak için onlara sahip olduğunuzdan emin olun. Sepeti orada hediye olarak isteyin ve ertesi gün posta kutunuza teslim edilecektir.

Bu kılavuzun yararlı olduğunu umuyoruz. Bu festival süresince oyuna girdiğinizden emin olun. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim.