Spiritfarer: Upgrading Windmill and Windmill Guide

Yel Değirmeni ve Yel Değirmeni Kılavuzunu Yükseltme

Spiritfarer’da geminize ekleyebileceğiniz belirli tesisler vardır. Bu tesisler daha iyi sonuçlar için yükseltilebilir. Herhangi bir tesisi yükseltmek için doğru planlara sahip olmanız yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Yel Değirmeni, Spiritfarer’da açıklanamayan ve kullanımı zor olan böyle bir tesistir.

Üstelik bu Yel Değirmenini geminize de ekleyebilirsiniz. Yani yukarı hip Yel Değirmeni. Burada kullanımı ve yükseltme adımları hakkında size rehberlik edeceğiz.

Spiritfarer: Yel Değirmeni ve Yel Değirmeni Kılavuzunu Yükseltme

Spiritfarer: Yel Değirmeni ve Yel Değirmeni Kılavuzunu Yükseltme

Yel Değirmeni’ni yükseltmek için Yel Değirmeni Yükseltme Planlarına ihtiyacınız var. Haritada açıkça bulunan Alt Liman’a gitmeniz gerekecek. Bir plan konumu bulmak zor bir kısım değildir. Bir asistanla konuşun ve o size Hummingberg Koruma Derneği Görev Serisini verecektir. Planları almak için bu görevi tamamlamalısın.

Görev dizisini tamamlamak uzun bir süreç olduğu için zaman alacaktır. Ayrıca, bu görevi gerçekleştirmede herhangi bir zorluk bulursanız endişelenmeyin. Daha fazla plan toplamanıza yardımcı olacak görevde size yardımcı olacağız.

Hummingberg Koruma Derneği Görev Serisini Tamamlıyoruz

Bu görev serisinde tamamlamanız gereken belirli görevler vardır. Görevi veren kişi sizden belirli malzemeleri toplamanızı isteyecektir. Tüm görevleri tamamlayın ve planları ödül olarak alın.

Görev 1: Balık Kasaları sudan çıktı.

Bu basit bir görevdir ve görevi tamamlamak için belirli bir yer yoktur. Suda yüzen kasalara atlayın ve kasaları kırın.

Görev # 2: 15 İpek İpliği ve 5 Ev Tutkalı getirin.

Gemi Bahçesine dikilen Dut Ağaçlarından İpek Hasat. Ham ipeği Tezgah aracılığıyla İpek İpliklerine çevirin. Ev Glie’si, İzabe Makinenizde Eski ayakkabılar yakılarak elde edilebilir.

Bu malzemeleri toplayın ve Yel Değirmeni Yükseltme Taslağını almak için Görev verene verin.

Yel Değirmenini Yükseltmenin Faydaları.

Yel Değirmeni’ni yükseltmek, Yapı Kaynağı üretimini artırmaya yardımcı olur. Farklı türlerde unlar üretebileceksiniz. Bu, farklı türde unlar gerektiren daha fazla yiyecek pişirmenize yardımcı olacaktır.

Spritfarer’da Windmill’i yükseltmek için ihtiyacınız olan tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!