Yakuza: Bir Ejderha Gibi Gümüş Kasalar: Tüm Ijincho Mekanları

Yakuza’da pek çok kasa var: Zırhı, silahları ve değerli eşyaları yerinde olan bir Ejderha gibi. Üstelik onları toplamanız çok önemlidir. Kasada saklanan bu nesneleri rehin dükkanlarına satarak para kazanmak için kullanabilirsiniz. Yakuza’da bir çok hazine var: Bir Ejderha Gibi.

Oyuncuların çoğu tüm Ijincho lokasyonlarında Gümüş Kasaları bulmakta oldukça kafası karışık olduğundan, onlara yardım etmeye karar verdik. Eğer onlardan biriyseniz, muhtemelen en iyi yerdesiniz. Hazineyi bulabileceğiniz bazı önemli kasaların bir listesi aşağıdadır:

Yakuza: Bir Ejderha Gibi Gümüş Kasalar: Tüm Ijincho Mekanları

Doğu Jinnai İstasyon Kasaları

Yakuza: Bir Ejderha Gibi Gümüş Kasalar: Tüm Ijincho Mekanları

Bu bölgede dört farklı kasa bulabilirsiniz. İlkini bulmak için Le Chatte Blanche’ın bulunduğu balkona gidin. Kasayı burada kolayca bulabilirsiniz. Balkonun kenarından atlamamak için yavaş ve dikkatli gidin.

Diğer üç kasa birbirine çok yakındır. East Jinnai İstasyonu’nun park alanına gidin. Kasalardan ikisini kuzeybatı köşesinde ve birini kuzeydoğuda adliyede bulacaksınız. Kasa, bazı çöp kutularının arkasında olacak.

Çin Mahallesi Güvenli

Bu kasayı, Chinatown’daki Club SEGA’nın güneydoğusundaki bir otopark muhafazasında bulabilirsiniz. Kasa, otoparkın en güneyindeki direğin arkasındadır.

Bar Bölgesi Kasaları

Barlar Bölgesi’nde iki hazine kasası bulabilirsiniz. Bu kasalardan biri ilçedeki bir sokağa yakın. Sokağa yakın park alanlarına gidin. Kasanın bulunduğu caddenin ilerisinde bir Harbor Light Bar bulacaksınız. Diğer kasayı ikinci el dükkanının yanında bir ara sokakta bulabilirsiniz. Bu kasa “honk-honk” kıza yakın.

Ticari Bölge Kasaları

Yakuza: Bir Ejderha Gibi Gümüş Kasalar: Tüm Ijincho Mekanları

Ticaret Bölgesi’nde üç farklı hazine kasası bulabilirsiniz. İlginç olan, bu kasalardan birinde çok kullanışlı eşyalar bulacağınız ve bu nedenle bu kasaları kaçırmayacağınızdır. Bu semtte bulunan Hello Work’ün yakınında, basamakları çıktıktan sonra gümüş kasa da bulabilirsiniz. İyi saklandığı için bu kasayı gözden kaçırmanız mümkündür.

Bu kasaya ulaşmak için Can Quest’e kadar bir taksiye binin. Orada bir merdiven alın ve orada garajın tepesine tırmanın. Yukarıda kasayı köşelerden birinde bulacaksınız. Bir sonraki kasayı bulmak için rehinci git. Bu mağazanın karşısında, kasanın saklandığı bir ara sokak bulacaksınız.

Hamakita Park Kasası

Yakuza: Bir Ejderha Gibi Gümüş Kasalar: Tüm Ijincho Mekanları

Hamakita Park’ta birbirine yakın iki kasa bulabilirsiniz. Hamakita Park’taki piknik masalarına gidin. Orada, arkasında kasaların saklandığı bir bina bulacaksınız.

Koreatown Güvenli

Yine bu kasayı bulmak oldukça zordur ve bu nedenle kişi bunu da kaçırabilir. Sujimon Profesör’ün dükkanını kurduğu komplekse gidin. Bu kompleksin ikinci katına yukarı çıkın. Kasanın saklandığı doğu tarafında bir merdiven bulacaksınız.

Isezaki Yol Güvenliği

Isezaki Yolu (Otoyol) üzerinde bazı metro girişleri bulacaksınız. Maksimum doğudaki girişlere gidin. Orada, aralarında gizli bir kasa olan iki karton kutu bulacaksınız. Bunu kaçırmak çok kolay.

Ijincho Konumlarında Gümüş Kasaları bulmak için elimizde olan tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.