WWE 2K Savaş Alanlarını Düzeltin Çevrimiçi Hata Olmanız Gerekiyor

WWE 2K Battlegrounds, Saber Interactive tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan profesyonel güreş video oyunlarından biridir. 18 Eylül 2020’de yayınlandı ve Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia için mevcut. Başlığın önerdiği gibi, oyun çözünürlüğü hem tekli hem de çok oyunculu modları sunan 2K görseller sunuyor. Öyleyse, WWE 2K Battlegrounds ile karşılaşıyorsanız, Çevrimiçi Hata olmanız gerekir, o zaman endişelenmeyin. Burada olası çözümleri aşağıda paylaştık.

Görünüşe göre yeni çıkan güreş oyununun oynanışla ilgili bazı sorunları var. Oyuncular, oyunun sunucusuna bağlanmadan Günlük Görev ödüllerini almaya çalıştıklarında, bu özel hata mesajı her seferinde belirir. Bu, cihazınızın internete bağlı olmadığı veya arka planda bazı WWE 2K Battlegrounds sunucu sorunları olduğu anlamına gelir.

WWE 2K Savaş Alanlarını Düzeltin Çevrimiçi Hata Olmanız Gerekiyor
Resim Kaynağı: WWE.com

WWE 2K Savaş Alanlarını Düzeltin Çevrimiçi Hata Olmanız Gerekiyor

Takip etmenizi tavsiye edeceğiz WWE 2K Battlegrounds Twitter’ı WWE 2K Battlegrounds sunucu durumuyla ilgili tüm bilgileri idare edin. Twitter hesabı her zaman tüm oyuncuları mevcut sunucu durumu ve bağlantı sorunları ile güncel tutmaya çalışır.

Son zamanlarda ekip, oyunla ilgili bazı çevrimiçi bağlantı sorunları olduğunu resmen kabul etti ve en kısa sürede çözmek için araştırıyorlar.

Bu nedenle, oyun sunucusuyla ilgili herhangi bir sorun olmadığını öğrenirseniz, sonunuzdaki bağlantı sorunlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

  • WWE 2K Battlegrounds oyunundan çıkın.
  • İnternet bağlantısının yeterince kararlı olduğundan ve diğer oyunlar veya web’de gezinirken iyi çalıştığından emin olun.
  • Windows veya Konsol üretici yazılımı güncellemesini arayın. Varsa, güncellemeyi cihazınıza indirip yükleyin> Yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.
  • Konsolunuzu veya PC’nizi kapatın.
  • Wi-Fi Yönlendiriciyi Kapatıp açın ve ardından internete bağlanın.
  • Konsolunuzu veya bilgisayarınızı önyükleyin> Oyunu başlatın ve sorunu kontrol edin.
  • Ek olarak, oyunu Kablolu bir bağlantı kullanarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.
  • Herhangi bir Antivirüs programının veya Windows Güvenlik Duvarı korumasının oyunun düzgün çalışmasını engellemediğinden emin olun. Herhangi bir şüpheniz varsa, PC’de ikisini de geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin ve oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.
  • Durumda, daha fazla sorunla karşılaşıyorsanız, WWE 2K Battlegrounds Desteği isteyin.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun size yardımcı olacağını varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.