Windows 10 için macOS Dinamik Duvar Kağıdı’nı indirin

Apple’ın macOS Mojave güncellemesi, Catalina ve Big Sur güncellemelerinde Dinamik Duvar Kağıdı ve canlı duvar kağıdını tanıttı. Ancak bir Windows işletim sistemi kullanıcısı olarak Microsoft, yeni sürümüyle birlikte bu tür bir hisse senedi veya canlı duvar kağıdı yayınlamıyor. Öyleyse, Windows 10 kullanıcılarından biriyseniz ve canlı duvar kağıtları veya hatta dinamik duvar kağıtları bulmak veya ayarlamak istiyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Burada, Windows 10 için macOS Dinamik Duvar Kağıdını indirme bağlantısını sağladık.

Bununla birlikte, Rainmeter Skins, Wallpaper Engine, vb. Gibi Windows 10 için çevrimiçi olarak kullanılabilen çok sayıda üçüncü taraf canlı duvar kağıdı veya dinamik duvar kağıdı aracı vardır. Ancak dinamik duvar kağıtları tam anlamıyla iyi tasarlanmış, iyi optimize edilmiş ve temiz görseller sunuyor. Eh, yoğun arka plan uygulamaları veya karışık görseller nedeniyle tüm kullanıcılar canlı duvar kağıtlarını sevmiyor. Açıkçası, dinamik duvar kağıtları, konuma ve gündüz veya gece zamanlamasına bağlı olarak çalışan çoğu kullanıcı için gerçekten yeterince iyidir.

Windows 10 için macOS Dinamik Duvar Kağıdı'nı indirin

Windows 10 için macOS Dinamik Duvar Kağıdını İndirin ve Kullanın

  • Öncelikle WinDynamicDesktop uygulamasını Microsoft Store’dan edinin. Ücretsiz ve reklamsız olarak kolayca kullanılabilir.
  • Uygulama PC’nize yüklendikten sonra, konumunuzu Bulunduğunuz yeri girin Bölüm. Ayrıca seçebilirsiniz Windows konum hizmetini kullanın zamanları belirlemek veya Belirli gün doğumu ve gün batımı saatlerini kullanın (Size bağlı)
  • Ardından, tıklayın tamam değişiklikleri uygulamak için.
  • Şimdi, macOS Catalina, Big Sur, Mojave temalarını içeren birden fazla macOS Dinamik Duvar Kağıdı (temalar) alacaksınız.
  • Uygun temanıza veya duvar kağıdınıza tıklayın ve Uygulamak.
  • Hangi temayı ayarlarsanız ayarlayın, belirli bir resmi 20-100MB boyutunda otomatik olarak indirecektir.
  • İndirildikten sonra, macOS dinamik duvar kağıdı Windows 10 masaüstü ekranınıza uygulanacaktır. Diğer temaları kullanmak için, sistem tepsisini açabilirsiniz> Duvar kağıdı uygulamasına sağ tıklayın> Tema Seç’i seçin. Ek olarak, Gece Modu’nu manuel olarak, Zamanlamayı Yapılandır, Duvar Kağıdını Yenile, Başlarken, Güncellemeleri kontrol et ve daha fazlasını da seçebilirsiniz.

İşte bu çocuklar. Artık bu kılavuzu izleyerek Windows 10 PC / Dizüstü bilgisayarınızda dinamik macOS duvar kağıtlarını kolayca kurabileceğinizi varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.