Watch Dogs: Legion’da Drone Nasıl Hacklenir

Watch Dogs: Legion’da, Birleşik Krallık şehrinin gökyüzünde uçan bir dizi insansız hava aracı görebilirsiniz. Bu dronlar, her biri farklı özelliklere sahip farklı tiptedir. Örneğin, Cargo Drone, binaların tepesine inmek için en iyisi olan belirli bir drone türüdür. Bu drone yavaş bir hıza sahip olmasına rağmen, daha kısa sürede büyük mesafeleri katedebilmek için hala çok verimli.

Bunun sebebi büyüklüğünün büyük olmasıdır. Diğer dron türlerinden bazıları Parcel Drone, Chase Drone, Cargo Drone, vb. İçerir. Bunların tümü Watch Dogs Legion’da çok kullanışlıdır. Bu dronları hackleyebiliyorsanız, onları kendi yararınız için kullanabilirsiniz. Bu dronları nasıl hackleyeceğinizi bilmiyorsanız, yardım etmek için buradayız. Bu yüzden anlamak için aşağıdaki kılavuzumuzu okuyun.

Watch Dogs: Legion'da Drone Nasıl Hacklenir

Watch Dogs Legion’da Drone Nasıl Hacklenir

Bir insansız hava aracını kaçırmak, özellikle hedef bir işaretleyiciye seyahat etmeniz gerektiğinde kullanışlıdır. Bu görevi gerçekleştirmek için çeşitli seçenekleriniz vardır. Hedefe gidebilir veya bir aracı hackleyebilirsiniz. Bir arabayı veya bir insansız hava aracını hackleyebilirsiniz ve bir insansız hava aracını kaçırmak açıkça daha iyidir. Bir insansız hava aracını kaçırmak için önce onu bulmanız gerekir.

Ana caddede yürüyüşe çıkarsanız etrafta uçan birçok insansız hava aracı görebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bir Cargo drone, mesafeleri kapsamak ve uzak hedeflere ulaşmak için nispeten daha iyi bir drone. Bunlar büyüktür ve gece vakti daha azdır. Bu nedenle bir Cargo Drone’u hacklemeniz gerekir.

Uçan bir Kargo Uçağı görürseniz, korsanınızı dronun üzerinde hareket ettirmeniz gerekir. Bunu yaptığınızda bir menü açılacaktır. Bu size Hijack ve Disable olmak üzere iki seçenek verecektir. Drone kullanarak varış noktanıza taşınmak için onu hacklemeniz gerekir. Uçağı devre dışı bırakmak onu çökertecektir. Dikkat dağıtmak için kullanılır, hareket etmek için değil.

Şimdi bir dronu hacklemek için Y’ye basmanız gerekir, burada aslında gerekli olmayan devre dışı bırakmak için A’ya basmanız gerekir (Bu oyunu Xbox’ta oynuyorsanız).

Hacked Drone Kullanma

Şimdi drone’u hacklediniz ve bu sizin kontrolünüzde. Şimdi görüntü kuş bakışı olarak değişecek, bu da drondan görebileceğiniz anlamına geliyor. Dronun yüksekliği artık kontrol edilebilir. Drone’u biraz düşürürseniz hızını artırabilirsiniz. Uçuşun açısı joystick ile kontrol edilebilir. Böylece dronu hedefinize taşıyabilir ve önünüze indirebilirsiniz. Drone’a binmek için onu indirmeniz gerekiyor. Uçağı indirmek için Lt veya RT’ye basın. Şimdi drone’ya doğru yürüyün ve içine tırmanın.

Drone, tırmanmanız için alana sahip olmayabilir. Bu, drone’da bir sürü kargo olduğunda gerçekleşir. Kargoyu düşürmek ve kendinize yer açmak için RB’ye basın. Uçağa bindiğinizde, joystick ve nişangahınızı kullanarak onu kontrol edebilirsiniz. Nişangahınızı bir nesneye doğru çevirmek, drone hareketinizi nesne aracılığıyla kontrol etmenizi sağlayacak bir menü açacaktır. Watch Dogs Legion’un nişangahın herhangi bir şeyle temasın merkezi olmasını sağlayan bu özelliği şaşırtıcı bir özellik. Herhangi bir şey üzerindeki kontrolünüzü basitleştirir.

Kargo uçağı çok büyük olduğu için, içindeyken kaçamazsınız. Ama bundan daha yararlıdır. Bir drone sürerken kapıları hackleyebilir veya dikkat dağıtabilirsiniz. Ayrıca, hedefinize gerçek zamanlı olarak ulaşacaksınız. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Ancak, herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Ayrıca, kendimize abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.