Watch Dogs Legion Hitman Konumu: Hitman Nasıl Bulunur

Watch Dogs serisinin devamı niteliğindeki Watch Dogs Legion sonunda geldi. Bu sefer oyun Londra merkezli. Dahası, oyuncuların hükümeti geçersiz kılmak için MOK’lerinden bir takım oluşturması gerekiyor. Ayrıca, oyunun hackleme sistemi kullanılarak herhangi bir NPC ekibinize eklenebilir ve bunlardan biri de Hitman’dır.

Ayrıca, bu bilgisayar korsanlığı sistemini kullanarak NPC istatistiklerine erişebilirsiniz. Daha sonra, oyunda yenilmez bir takım oluşturmak için bu istatistikleri kullanabilirsiniz. Temel olarak, bu NPC’ler beceri tabanlı görevlilerdir.

Hitman, ekibinizde sahip olabileceğiniz en yetenekli ajanlardan biridir. Ayrıca Watchdogs’da güçlü bir takım oluşturmak için ona hitman eklemeniz yeterli. Bununla birlikte, bir tetikçi bulabileceğiniz sabit bir yer yoktur. Ne yazık ki Hitman, Watch Dogs’da sokaklarda dolaşırken bulacağınız karakterler arasında değil. Ancak, takımınıza hitman eklemenin başka bir yolu var.

Watch Dogs Legion Hitman Konumu: Hitman Nasıl Bulunur

Watch Dogs Legion Hitman Konumu

Haritanın güneybatı bölgesinde bulunan Nine Elms ilçesinde belirli görevleri tamamlayarak ekibinize hitman ekleyebilirsiniz. Bu alandaki görevleri tamamladıktan sonra ilçe meydan okuyacak.

Sonunda, görevleri tamamladığınız için bir ödül olarak takımınızda Hitman alacaksınız. Buna ek olarak, The Black Hole of Battersea adlı bir göreve yönlendirileceksiniz. Bu, Hitman’ı eklemenin en basit yoludur çünkü Hitman’ı bulabileceğiniz belirli bir yer yoktur.

Watch Dogs Legion Hitman Konumu: Hitman Nasıl Bulunur
Hitman’ın Konumu

Watch Dogs Legio Hitman: Beceriler

Hitman, onu en iyi NPC karakteri yapan çeşitli becerilere ve yeteneklere sahiptir. Ayrıca Hitman, oyundaki en güçlü silahları (Desert Eagle Pistol ve G36 Assault Riffle) taşıyabilir.

Ayrıca Hitman, köpek ruloları ve Gunkata’yı alt etme gibi çeşitli becerileri de gerçekleştirebilir. Bu beceriler Hitman’ı ekibinize ekleyebileceğiniz en iyi NPC karakteri yapar.

Watch Dogs Legion Hitman Locations ile sahip olduğumuz tek şey bu. Yardımcı olacağımızı umuyoruz. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.