Wasteland 3 Crashing at Startup, Won

Wasteland 3’ün Xbox One’da çökmesini düzeltme

Kısa bir süre önce, Wasteland 3’ten birçok oyuncu Xbox’ta oynarken bir çökme sorunu bildiriyor. Oyun, Linux dahil olmak üzere diğer birçok platformda mevcut olsa da, sorun yalnızca Xbox kullanıcılarını, özellikle de Xbox One ve Xbox One S’yi vuruyor gibi görünüyor. olası düzeltme mevcut.

Xbox One kullanıcıları, Wasteland 3’teki mevcut sorun için bir çözüm talep ettiğinden, sorunu giderebilecek bir şey oluşturmak için sorunu daha ayrıntılı olarak araştırıyoruz. Neyse ki, Wasteland 3’ün Xbox One’da çökmesini nasıl düzelteceğinizle ilgili aşağıdaki kılavuzdan uygulamak isteyebileceğiniz iki olası düzeltmemiz var.

Wasteland 3 Başlangıçta Kilitleniyor, Başlatılmıyor veya FPS düşüşleriyle Gecikmeler: Düzeltme

Wasteland 3’ün Xbox One’da çökmesini düzeltme

Xbox One’da Wasteland 3’ün çökme sorununu çözmek için yapmanız gereken ilk şey oyundaki otomatik kaydetme işlevini denemek ve devre dışı bırakmaktır. Geliştirici, inXile Entertainment, henüz bu sorunun farkında olduğundan bahsetmemiş olsa da, birçok oyuncunun oyunla karşılaştığı başka bir sorun için otomatik kaydetmeyi kapatmayı önerdi. Ek olarak, bu adımın, etkilenen oyuncuların çoğuna oyundaki çökme sorununda yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Wasteland 3’teki otomatik kaydetme işlevini devre dışı bırakmak sizin için çalışmıyorsa, sorun için bir sonraki olası düzeltme oyunu yeniden yüklemektir. Bu da sorunu çözmeyi garanti etmese de, çözümü denemeye değer. İkisi de başarısız olursa, ne yazık ki, inXile Entertainment etkili bir çözüm bulana kadar beklemek isteyebilirsiniz.

Bugüne kadar inXile, Wasteland 3’teki çökme sorununun farkında olduklarına dair bize hiçbir ipucu vermedi. Giderek daha fazla oyuncu sorunu bildirdikçe, sorunun gözlerine ulaşması yalnızca bir zaman meselesi. Ancak, yukarıda belirtilen her iki düzeltme de sizin için işe yaramazsa, yine de beklemeniz gerekir. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!