Wasteland 3 common problems workaround

Wasteland 3’te Klon Nasıl Yapılır

Wasteland 3’teki Klonlar, oyundaki herhangi bir karakterinizin kopyalanmış bir sürümüdür. Klonlar sizi savaşlarınızda takip edecek ve sizin ve parti üyelerinizin yanında herhangi bir düşmanla savaşacak. Klonlama sürecine giren çok şey var ve buna başlamak için ilk yer, Wasteland 3’teki klonlama teknolojisinin kilidini açmak ve bu teknolojiye erişmek.

İlk kısım oldukça zor. Tahmin edebileceğiniz kadar zor olmasa da, sonunda klonlama teknolojisine erişmek için oyunda biraz zaman geçirmenizi gerektiriyor. Bu yüzden, onu çok isteyenler için, oyunda bir klon oluşturma kılavuzunun üzerinden geçeceğiz. Fazla gecikmeden, Wasteland 3’te nasıl klon yapılacağına bakacağız.

Wasteland 3’te Klon Nasıl Yapılır

Wasteland 3’te klon yapmak için öncelikle oyundaki klonlama teknolojisine erişmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, Tanrıların Bahçesinden geçtikten sonra Sans Luxe Apartmanlarını bularak başlamalısınız. Daireleri bularak, sahibinden dairelerde seslere ve sorunlara neden olan kiracılarından birini araştırmanızı isteyen bir talebi kabul edeceksiniz.

Sans Luxe Apartments’ın sahibinin talep ettiği soruşturmayı bitirdikten sonra, dairelerin sahibi için sorunlara neden olan kiracı Irv’i bulmak ve onunla yüzleşmek için başka bir hedefiniz olacak. Onu bulmak için Pazar Meydanı’na gidin ve aramaya başlayın. Onunla yüzleştikten sonra, bu hayatı bağışlamanızı isteyecek. Bu andan yararlanarak onu Rangers HQ’ya alma seçeneğine sahip olacaksınız. Onu işe aldıktan sonra, revirde bir dükkan açmanın yanı sıra klonlama makinesini Rangers HQ’ya getirecek. Oradan, ondan tercih ettiğiniz karakterlerden birinin klonunu yapmasını isteyebilirsiniz.

Lütfen bir seferde yalnızca bir klon oluşturabileceğinizi unutmayın. Ayrıca, klonladığınız karakter hangisi olursa olsun, klon sizi savaşlarda takip edecek. Bununla birlikte, klonlar silahlarla değil, yalnızca yumruklarla savaşacak, ancak yine de ekibiniz için bir varlıktır. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!