Wasteland 3: How to use Inventory I How to Use Action Points

Wasteland 3: Envanter nasıl kullanılır

Aksiyon puanları, oyunun savaş para birimidir. Her tur için bir dizi savaş parası alırsınız. Bu sayı sınıfınıza, rütbenize ve takımımızın özelliklerine bağlıdır. Aynı zamanda, envanter, oyun sırasında aldığımız ganimetlere odaklanır. Saklamak veya atmak olsun, hepsi envanterden yapılabilir.

Bu nedenle, envanter ve eylem noktalarının kullanımı hakkında daha ayrıntılı bir genel bakış elde etmek için, bugünün kılavuzumuz çoğu oyuncu için kullanışlı olacak. Başlayalım.

Wasteland 3: Envanter Nasıl Kullanılır I Eylem Noktaları Nasıl Kullanılır

Aksiyon Noktaları Nasıl Kullanılır

Eylem noktalarının doğru kullanımının bilinmesi gerekir. Oyunda yaptığınız hareketler aksiyon noktasına mal oluyor. Bu, ne kadar çok seyahat ederseniz, o kadar çok kullanılacak demektir. Bu yüzden bu paraları kurtarmak için hareketlerinizi planlamanız gerekiyor.

Ateş etmek için aksiyon noktaları da gereklidir. Yarı otomatik veya yan silahlar kullanarak iki kez atış yapabilirsiniz. Bununla birlikte, daha ağır silahlar kullanılarak yalnızca bir atış mümkündür.

Bir alt menüyü açmak için ekranın sağ tarafında bulunan ‘Son Eylem’ tuşlarını kullanın. Son eylem, düşmanın sonraki hareketlerini hazırlamaya yardımcı olur. Bu alt menüde üç seçenek bulacaksınız.

  1. Savun- Bu seçenek savunma tabanlıdır. Düşman saldırılarını savunmanıza yardımcı olacaktır. Kalan diğer puanlara% 5 kaçınma statüsü verilecektir.
  2. Pusu – Bir sonraki dönüşlerinde düşmana saldırmak için bunu seçin. Ayrıca, sol puanlar kullanıldığında puan başına% 5’lik bir vuruş şansı verilecektir.
  3. Hazırlık – Sıranız biter ancak kullanılmayan iki eylem noktası taşır.

Seçenekleri seçmek için oyun kumandanızdaki sol parmak çubuğunu veya PC’nizdeki fareyi kullanın. Seçenekleri seçtikten sonra, Xbox’ta A düğmesine, PlayStation’da X’e ve sol fareye dokunun, PC’ye tıklayın.

Envanter Nasıl Kullanılır

Envanter menüsünü açmak için, PlayStation 4’te, paylaş düğmesi, Xbox. Bu geri düğmesidir ve PC’de I düğmesidir. Envanter menüsü açıldıktan sonra, farklı nesne kategorilerini filtreleyebilirsiniz. Sonunda, donatılacak nesneyi seçin.

Eylem Noktaları ve Envanter kullanımı hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!