Venmo Hesabındaki Ödeme Limitleri Nedir?

Venmo, Paypal tarafından satın alınan bir Ödeme ve finans platformudur. Basit bir deyişle, Venmo, eşler arası bir ödeme platformudur. Bu hizmeti kullanarak arkadaşlarınızdan kolayca para gönderip alabilirsiniz. Ödeme değişim hizmetleri sunan birçok platform var, ancak banka hesaplarınızı bunlara bağlamanız gerekiyor.

Öte yandan, kredi kartınızı Venmo’ya bağlamanız yeterlidir ve kullanmaya hazırsınız. Birçok işletme Venmo’yu bir ödeme yöntemi olarak kabul eder ve ayrıca Venmo uygulamasını kullanarak mal satın alabilirsiniz.

Venmo ayrıca ABD’nin herhangi bir yerinde kullanılabilen Venmo Mastercard Banka Kartı da sunar. Bu gerçekten iyi geliyor, değil mi? Evet, çok kullanışlı ama Venmo hesabında Ödeme limitleri var. Venmo uygulamasını kullanarak harcama limitlerinizi artırmak için kimlik doğrulama sürecinizi doğrulamanız gerekir. Farklı limitler vardır ve bu ödeme limitlerini bu yazıda açıklayacağız.

Venmo Hesabındaki Ödeme Limitleri Nedir?

Venmo Hesabındaki Ödeme Limitleri Nedir?

Her şeyden önce, yeni bir kullanıcıysanız, haftalık 299,99 ABD doları limitiniz olur. Bu, tüm yeni kullanıcılar için ortaktır. Ancak Venmo uygulamasında kimlik doğrulamasından sonra bu sınırı kolayca kaldırabilirsiniz.

299,99 ABD doları tutarındaki bu limit, kişiden kişiye ödemeleri ve Venmo uygulamasının yetkili satıcılarına yapılan ödemeleri içerir. Kimliğinizi basitçe ayarlar> kimlik doğrulama’dan doğrulayabilirsiniz.

Ayrıca şunu okuyun: Venmo İşlem Geçmişi Nasıl Silinir

Kimlik doğrulama işlemini tamamladığınızda harcama limitiniz artacaktır. Kimlik doğrulamasından sonra, genel haftalık harcama limitleri 299,99 ABD dolarından 6,999,99 ABD dolarına yükseldi.

Bu artırılmış limit, kişiden kişiye ödemeleri, Çevrimiçi uygulama içi satın alımları ve Venmo Mastercard Banka Kartınız aracılığıyla yapılan satın alımları ve ayrıca mağaza içi QR kodunuzu kullanarak yapılan satın alımları içerir. Venmo uygulamasında ödeme limitlerinin kolay ve anlaşılır bir dökümünü sağlıyoruz.

Venmo’da Ödeme Limitlerinin Dağılımı

  • Haftalık Toplam Birleşik Gönderme Limiti 6.999.99 $ ‘dır.
  • Kişiden Kişiye Ödemelerde maksimum haftalık harcama 4,999,99 ABD dolarıdır.
  • Yetkili Satıcı haftalık Ödeme limiti 6.999,99 ABD dolarıdır.
  • Haftalık Venmo Mastercard Banka Kartı Satın Alma limiti 6.999.99 $ ‘dır.
  • Bunlar, her hafta sıfırlanan haftalık harcama limitleriydi. Venmo uygulamasında işlem başına bir işlem tutarı limiti de vardır.
  • Kişiden Kişiye Ödemelerin tek işlem başına limiti 4,999,99 ABD dolarıdır.
  • Venmo Mastercard Banka Kartı Satın Alımları ve Yetkili Satıcı Ödemelerinin tek işlem başına limiti 2.999.99 $ ‘dır.

Sonuç

Basit bir deyişle, ilk ödemenin yapıldığı günden itibaren her hafta sıfırlanan haftalık bir limiti vardır. ATM’den para çekme, tezgah üstü para çekme ve her gün sıfırlanan nakit para iadesi için günlük 400,00 $ limit olduğunu unutmamak gerekir. Hesap limitleri periyodik incelemeye tabidir.

Hesap limitleri, Venmo Hesap geçmişinize, etkinliğinize, Venmo Mastercard Banka Kartı etkinliğinize göre değiştirilebilir. Hepsi bu makale için. Bunlar, Venmo uygulamasının Ödeme harcama limitlerinin ayrıntılarıdır.