Download UniFi Protect APK for Android.jpg

UniFi Protect 1.3.8 APK İndir Android için

22 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün, Android için en son UniFi Protect 1.3.8 APK’sını ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Peki evinize ve ofisinize kamera taktınız mı? Onları izlemek istiyor ve nasıl yapılacağından emin değilsiniz ve sonra bu makale tam size göre — aynı anda yalnızca bir veya iki kamerayı izlemenize izin veren uygulamaların çoğu. Kısıtlamaları kaldırmak için aylık bir ücret ödemeniz gerekir. Bu, tüm kameraları ücretsiz olarak izlemek isteyenler için çok yorucu.

Eh, Android ve iOS kullanıcıları için, tamamen ücretsiz olan ve WiFi, 4G ve 3G ağları üzerinden video akışı yapabilen bir uygulama var. UniFi Protect uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan yükleyebilirsiniz. Alabileceğiniz en iyi uygulama; ancak, daha önce insanların şikayet ettiği birkaç hata ve hata vardı.

Geliştiricinin Ubiquiti.Inc bunu bir hesaba aldı ve en son sürümü yakın zamanda yayınladı. Bu makalede, UniFi Protect uygulamasının en son sürümünün bazı temel özelliklerini tartışacağız. Ayrıca, uygulamayı cihazınıza yükleyebilmeniz için Andoird ve iOS cihazlar için İndirme bağlantısını da kanıtlayacağız.

Android.jpg için UniFi Protect APK İndir

İçin UniFi Protect 1.3.8 Android | iOS 2020

Daha önce de belirtildiği gibi, UniFi Protect ücretsiz bir uygulamadır ve sınırsız kamerayı ekstra ücret ödemeden bağlayabilir. İOS ve Android cihazınızda tek bir uygulama kullanarak tüm kameralarınızı izleyebileceksiniz. Dahası, uygulama zaman çizelgesi özelliğine ek olarak günün çekimlerini hızlı bir şekilde incelemenizi sağlar.

Böylece, küçük resimler arasında gezinebileceğiniz ve herhangi bir hareket ve olayı kontrol edebileceğiniz sıkıştırılmış bir videoda çekimler sunar.

Akış için, uygulama sizi Ubiquiti’nin Hibrit Bulut Teknolojisine bağlar, böylece maksimum hız ve güvenlik için bulutu atlar. Ayrıca, Android ve iOS cihazınızdan uygulama için kullanıcıları, özel uyarıları ve diğer sistem ayarlarını belirleyebilirsiniz.

UniFi Protect 1.3.8 Özellikleri

Bunlar, uygulamanın ilk sürümünden beri var olan uygulamanın ana temel özellikleridir. Peki, UniFi Protect uygulamasının yeni sürümünün sunması gereken nedir? Aslında pek değil. 9 Eylül 2020’de yayınlanan uygulamanın yeni sürümü, Android ve iOS cihazlar için önemli Hata Düzeltmeleriyle birlikte geliyor.

Ayrıca, UniFi Protect v1.3.8 büyük kararlılık iyileştirmeleriyle birlikte gelir, bu da uygulamanın donmayacağı veya aniden çökmeyeceği anlamına gelir.

Doğru şekilde kullanabilirsiniz ve Uyarlanabilir Bit Hızı Teknolojisi bile geliştirilmiştir. Daha önce, bazı kullanıcılar düzgün akış yapamıyordu, ancak artık bant genişliğinize göre dinamik olarak ayarlanmış video kalitesi nedeniyle düzgün akış gerçekleştirebilirsiniz.

UniFi Protect 1.3.8 APK for Android | İOS için uygulama

Peki, uygulamayı Android kullanıcıları için Google Play Store’dan ve iOS kullanıcıları için App Store’dan edinebilirsiniz. Android için APK dosyasını indirmek isterseniz, bunu yapabilirsiniz w aşağıdaki bağlantıyı sağlayacaktır. Uygulama sadece yaklaşık 38MB boyutundadır. Yüklemek için Android’inizde Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirdiğinizden emin olun.

UniFi Protect 1.3.8 APK İndir Android için

Doğrudan İndirme Bağlantısı

PlayStore Bağlantısı

AppStore Bağlantısı

UniFi Protect eski sürümü İndir

UniFi Protect 1.3.5 İndir