Marvel’s Avengers: How to Use Ultimate Heroic Abilities

Ultimate Heroic Yetenekler Nasıl Kullanılır

Crystal Dynamics’in yaklaşan süper kahraman oyunu Marvel’s Avengers’ın tanınmış ve sevilen kahramanlarının her biri, kendi özel yeteneklerine veya hareketlerine sahip. Bu o kadar güçlü ki hemen hemen her düşmanı toz haline getirebilir ve teraziyi hemen lehinize çevirebilir.

Bununla birlikte, bu özel yetenekleri nasıl doğru kullanacağınızı da bilmeniz gerekir. Yanlış kullanılırsa, size pek yardımcı olmazlar. Buradaki son kılavuzumuzda, Marvel’s Avengers’da Ultimate Heroic Abilities’i nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı göstereceğiz.

Marvel's Avengers: Ultimate Heroic Yetenekler Nasıl Kullanılır

Ultimate Heroic Yetenekler Nasıl Kullanılır?

Ultimate kahramanca yetenekleri kullanmak için önce belirli, nispeten basit bir gereksinimi yerine getirmeniz gerekir. Bu Yetenekleri kullanmadan önce, ekranınızın üst köşelerine bakın. Bir Ultimate Heroic Yeteneğin şarj edildiğini gösteren yanıp sönen bir Yetenek simgesi göreceksiniz. Artık onu çevrenizdeki düşmanlara bırakabilirsiniz!

Bu simgeyi gördüğünüzde, Xbox One’ınızdaki LT ve RT düğmelerine veya PlayStation 4’ünüzdeki L1 ve R1 düğmelerine aynı anda basın. Bunu yaparak, Kahramanınızın benzersiz yeteneğini etkinleştireceksiniz. Bu, yıkıcı bir hareketin ortaya çıkmasına izin verecektir; bu, her hareketinin verdiği hasarı geçici olarak artıran bir güçlendirmeden, aynı anda birden fazla düşmanı hedef alan güçlü bir AOE saldırısına kadar her şey olabilir.

Ultimate Heroic Yeteneğinizi kullanmak için en iyi zaman

Marvel’s Avengers’da Ultimate Heroic Yeteneğinizi kullanmanız için size daha iyi fırsatlar sunacak bazı örnekler olduğunu hatırlamak önemlidir. Yetenek azaldığında, bir soğuma süresinden geçmesi gerekecek. Sonuç olarak, bir süre kullanamayacaksınız. Daha önce zayıf düşmanları alt etme yeteneğinizi kullandıysanız, bu sefer sizi daha güçlü rakiplerin saldırılarına karşı savunmasız bırakır.

Bu nedenle, Ultimate Heroic Yeteneğinizi kullanmak söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmak gerekir. Bir cankurtaran olmasının muhtemel olduğu en zor koşullarda kullanmak için ayırın.

Şimdilik bu kadar. Rehberimizin Marvel’s Avengers’da Ultimate Heroic Yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim.