Turşu ile marul salatası

Turşu ile marul salatası tarifi

Bütün gün iş için evden uzakta olanlarımız, eve gittiğimizde akşam yemeği hazırlamak için mutfağa girmenin zor olduğunu ve sonunda hızlı ve sağlıksız akşam yemeklerine ya da önceden pişirilmiş yiyeceklerin veya teslimatla birlikte yiyeceklerin cazibesine kapıldığımızı biliriz. evde.

RecetasGratis’te bu durumlardan kaçınmak istiyoruz ve bu yüzden bu sefer tarifimi paylaşıyorum turşulu marul salatası, turşu ve kuruyemişler sayesinde on dakikadan daha kısa sürede harika bir lezzet kontrastı ile salata hazırlamayı öğrenebiliriz, çok eksiksiz ve sağlıklı besinlerle dolu! Onun gibi hissediyor musun İyi not alın!

4 kişi
10 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz Maliyet, İlkbahar-Yaz Aylarında Popüler, Fırınlama Yok

Turşu ile marul salatası yapmak için malzemeler:

Salamura Marul Salatası nasıl yapılır:

1

Biz başladık marul kesmek, sahip olabileceği olası toprak kalıntılarını gidermek için yıkar, santrifüjler ve ayırırız. Marul santrifüjümüz yoksa süzgeçte bırakıyoruz.

2

Burgos peynirini süzüp küçük küpler halinde kesiyoruz. Rezerve ettik.

Turşuları süzüp parçalara ayırıyoruz. Süzülmüş kırmızı soğan turşusu ile birlikte salata kasesine koyuyoruz.

Hindi göğsünü küçük küpler halinde kesin ve salata kasesine ekleyin.

3

Bir avuç kuru üzüm ve bir tane daha tohum ekliyoruz salata ve ayrıca süzülmüş marul için. Zeytinyağı ve biraz tuz ekleyin ve salatayı turşu ile iyice karıştırın.

Hile: Turşuların zaten yeterince sahip olduğu tuzla denize girmeyin. İstersen biraz sirke de koyabilirsin ama benim için turşunun salması yeterli.

Tarifini beğendiyseniz Turşu ile marul salatası, peynirli Salata Tarifleri kategorimize girmenizi öneririz.