Tüm Düşmanlar Nasıl Yenilir

Kasabada Ghostrunner adında yeni bir fütüristik oyun var. Tek oyunculu bir deneyim, hızlı tempolu ve şiddetli dövüş oyunları sunar. Oyun, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows dahil tüm platformlarda mevcuttur. Ghostrunner, Polonyalı geliştirme stüdyosu One More Level tarafından geliştirilmiştir ve All in! ve Unreal Engine 4’e dayanmaktadır. Bu oyunda ana karakter kılıç ustalığına sahiptir ve çeşitli düşmanları seviye olarak yenmek zorundadır. Ghostrunner temelde Dharma Kulesi adı verilen, zaten sona ermiş bir dünyaya dayanıyor.

Şehri sıkı bir şekilde yöneten Anahtar Ustası Mara tarafından yönetilir. Ve orada yaşayan insanlar hayatta kalmak için savaşıyor. Oyun tamamen yakın dövüş saldırılarına odaklanıyor ve amacınız düşmanları yenmek ve katananızla hayatta kalmak. Bu yazıda hayatta kalmaktan bahsetmişken, Ghostrunner’daki tüm düşmanları nasıl yenebileceğiniz konusunda size bir rehber vereceğiz. Ghostrunner’da herhangi bir patronu yenmek için mücadele ediyorsanız ve düşmanları nasıl yenebileceğinizin yollarını arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Bu püf noktaları ve kılavuzlar bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Öyleyse, bununla birlikte, doğrudan makaleye girelim ve tüm Ghostrunner düşmanlarını nasıl yeneceğimizi öğrenelim:

Ghostrunner'ın Başlangıçta Kilitlenmesini, Başlamamasını veya FPS düşüşleriyle Gecikmeleri Düzeltin

Ghostrunner’da Tüm Düşmanları Nasıl Yenerim?

Bu kapsamlı bir rehberdir ve Ghostrunner’da tüm düşmanları nasıl yenebileceğiniz konusunda size çok detaylı bilgi verecektir. Üstelik her düşman için takip etmeniz gereken farklı bir taktik var. Öyleyse, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve kılavuzu gözden geçirin:

Anahtar

Bunlar, size saldırmak için tabanca kullanacak piyadeler olan standart düşmanlardır. Arkalarından gizlice girerek bu ‘Pistol Guys’ı kolayca atlatabilirsiniz. Ama bir kez görüldüğünüzde, mermilerinin gazabıyla yüzleşmeniz gerekecek. İyi olan şey, tuşların fazla hareket etmemesidir. Sizi görürlerse, size düzenli ama yavaş aralıklarla ateş etmeye devam edecekler. Üstelik çoğunlukla tek bir yerde kalacaklar ve size ateş edecekler. Harekete ve tuşların atış aralıklarına bir kez takıldıktan sonra, o anda kontrolü ele almalısınız.

anahtar tabanca adamlar hayalet avcı düşmanlar

Bir numara var, ateş etmek üzereyken gözlerinin parladığını fark edeceksiniz. Böylece gözlerine bakabilir ve kurşunlardan kaçabilirsiniz. Yavaş çekimde atışlardan kaçınmak ve öldürmek için saldırmak için Duyusal güçlendirmeyi kullanabilirsiniz. Duyusal güçlendirme kullanmak için, havadayken sprint düğmesini basılı tutmanız gerekir ve zaman yavaşlayacaktır. Artı işaretinin altında boşalan bir metre göreceksiniz. Bu, Duyusal güçlendirmeyi ne kadar süre kullanabileceğinizi gösterir. Sadece ateşlenen atışlardan kaçının ve Duyusal güçlendirmeyi etkinleştirdikten sonra öldürmek için içeri girin.

Tetikleyici

Tetik, anahtar düşmandan daha güçlüdür ve bir saldırı tüfeği ile mermi mermi atarlar. Onları atlatmak biraz zorlaştırıyor. Ancak bu oyunda hiçbir şey imkansız değildir çünkü birden fazla mermi atışı yapmak için Tetikleyicinin silahlarını yeniden doldurması gerekir. Ve bu fırsattan yararlanıp onları öldürmek için saldırabileceğiniz zamandır.

Ghostrunner düşmanlarını tetikle

Onlara yaklaşmaya ve yana doğru hareket etmeye çalışmalısınız ve yeniden yüklenmek üzereyken, onlara hücum edin ve onları katananızla öldürün. Tavsiyemiz, tüfeği doldurmak için harcadıkları zamanı öğrenmek için birkaç mermi atmalarına izin vermek olacaktır. Ayrıca, onlara ne kadar yaklaşabileceğiniz ve saldırınızı planlayabileceğiniz gibi diğer ölçümlerde de nakit para kazanabilirsiniz.

Slugger

Şimdi bu oyunun bir yakın dövüş oyunu olduğundan bahsetmiştik, ancak bu biraz sadece oyunun oyuncusu olan ana karakter için geçerli. Ancak yakın dövüş düşmanı olan Slugger var. Ancak bu, üzerinizde hızlı hareket edebildikleri için onları daha tehlikeli hale getirir. Onların duruşlarını öğrenmeli ve üzerinize sıçrayacakları zaman uzaklaşmalısınız. Hızlı hareketlerinden kurtulmanın bir püf noktası, saldırıyı atlatmak için atlamak üzereyken bir Duyusal güçlendirme kullanmaktır.

slugger ghostrunner düşmanları

İndiğinde, bir şok dalgası yayacak ve iyileşmesi yaklaşık bir veya iki saniye sürecektir. Ve işte o zaman Slugger’a saldırma şansınız olur. Slugger’a indiğinde hızla atıl ve saldır. Slugger’ı bir sıçrama halindeyken atamayacağınız veya takamayacağınız bir şeyi not edin, hemen öldürüleceksiniz. Blink’i, böyle bir senaryoda, sıçrayışlarından kaçamadığınızda onları öldürmek için de kullanabilirsiniz.

Uygulayıcı

Yukarı çıktıkça düşmanların saldırı gücü ve kalkan gücü artmaya devam edecek. Ve onları saldırınızdan korumak için devasa bir enerji kalkanına sahip olan düşmanlardan biri de Uygulayıcıdır. Onları hemen aşağı atamazsınız çünkü sizi enerji kalkanlarıyla ezerler. Yanlarında yarı otomatik bir silahları var ve silahlarını yeniden doldurmadan önce üç atış yapacaklar.

uygulayıcı

Yani, temelde, onları öldürmek için onların arkasına geçmelisiniz, çünkü önlerinde bu devasa enerji kalkanına sahipler. Sizin için iyi olan şey, çok yavaş hareket etmeleridir ve bu üç çekimden kaçındıktan sonra, hızla arkalarına geçebilirsiniz. Buradaki hızlı bir ipucu, hızlı bir şekilde geride kalmak için bir Duyusal güçlendirme kullanmak olacaktır. Arkalarında olduğunuzda, onları katananızla kesin ve Enforcer’ı öldürün. Enforcer’ı doğrudan yukarıdan da öldürebilirsiniz.

Mech

Mech, adından da anlaşılacağı gibi, av tüfeği lazerleri patlatan mekanik bir düşmandır. Tam kafanıza nişan alacaklar ve eğer kayarsanız alçaktan ateş edecekler. Yani, saldırılardan kaçınmak için üstünden atlamalısınız. Koşuyorsanız, altlarından kayabilirsiniz.

mekanik düşmanları

Onları alt etmenin püf noktası, Tempest gücünüzü kullanarak lazer saldırılarını onlara doğru bir yükseklikten aşağıya doğru düşerken veya duvardan koşarken onlara geri püskürtmektir. Bu yüzden, etrafınızı düşmanlarla çevrelediğinizde, tehlikeli düşmanlar oldukları için Mech’e odaklanın.

Uçan göz

Drone’un mekanik düşmanları öldürmesi kolaydır. Katanayı CPU’larına bıçaklayacağınız ve yere çarpacakları için yukarıdan aşağıya inmeniz gerekiyor. Burada pek bir numara yok.

Uçan göz

Müdür

Yakın dövüş düşmanlarından bir diğeri de Warden. Size uzaktan hücum edip sizi öldürmek için bir katana ile üzerine atlayabilirler. Yakın dövüş saldırılarını kendinizden biriyle savuşturmanız gerekir. Anahtarlara benzer şekilde, saldırmak üzereyken gözleri parlayacak.

Müdür

Bu, Muhafız’a ne zaman saldırıp onu öldürme şansınız olduğunu anlamanızı kolaylaştırır. Saldırılarını savuşturduğunuzda, geri çekilecekler ve bir süre sersemletilecekler. Bu, onları kendi katana’nızla itip öldürmek için bir şans. Ek olarak, onları çıkarmak için Tempest patlamasını da kullanabilirsiniz.

Keskin nisanci

Bir keskin nişancı sizi hedefine aldığında, üzerinde kırmızı bir lazer göreceksiniz. Keskin nişancı atış yapmak üzereyken lazer bip sesi çıkarmaya ve sarı renkte yanıp sönmeye başlayacaktır. Ve yaklaşık bir saniye içinde, keskin nişancı seni öldürecek. Keskin nişancı mermisini atlatmak ve hedefini sıfırlamak için görüş alanını kırmaya devam etmek için bir atılımınız var.

keskin nişancı hayalet avcısı düşmanları

Burada daha fazla mesafeyi kaplamak ve mermiyi atlatmak için Duyusal güçlendirmeden yararlanabilirsiniz. Onu öldürmek için keskin nişancıya çok yaklaşmalısın. Onların arkasına gitseniz bile, keskin nişancıyı hızlıca öldürme işinizi bitirdiğinizden emin olmalısınız.

Küçük kule

Taretler hareketsizdir, yani hareket edemezler. Yan yana nişan alacaklar. Hedef aldıklarında bir dizi lazerin size çarptığını fark edeceksiniz. Bu lazerlerle yakın temasa geçerseniz hemen size ateş edecekler. Üstelik anında öldürüleceksin. Yani, Taret lazerlerinden kaçınmalısınız.

Küçük kule

Onlardan kaçarak ya da etraflarında dolaşarak ya da korunmak için hareket ederek onlardan kaçınabilirsiniz. Onları öldürmek için Surge vuruşunu kullanmanız gerekir, ancak Surge vuruşunu kullanmak için her zaman enerjiniz olmayacaktır. Lazerlerden kaçının ve Surge vuruşunu yalnızca mecbur olduğunuzda kullanın.

Sarmak!

Yani, bu yazıda benim tarafımdan var. Umarım oyundaki Ghostrunner düşmanlarını nasıl yenebileceğinize dair bu yazıyı beğenmişsinizdir. Bu düşmanları yenmek için oyunculara bağlı olarak bazı farklı taktikler olabileceğini unutmayın. Ancak bu kılavuzu kullanarak, düşmanları yenmek için ilk adımı nasıl atabileceğinize dair bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Bu arada, bu içeriği beğendiyseniz ve daha fazla içerik okumak istiyorsanız, bu kadar harika bir haber için, sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Android, iOS ve Oyun ile ilgili harika videolar için YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın. Bir sonraki gönderiye kadar… Şerefe!

Görüntü Kaynağı: Neoseeker