Tüm Cihazlar İçin OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Simge Paketini İndirin

Bu gönderiden, tüm Android cihazlar için OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Simge Paketini indirebilirsiniz. Son zamanlarda pek çok OEM, tek seferlik özel sürüm bir cihaz piyasaya sürdü. Bazıları otomobil devleriyle işbirliği yaparken, diğerleri film veya oyun endüstrisine yöneliyor. Bu bağlamda, Çinli OEM de geçmişte bu tür cihazları OnePlus 6 Avengers ve OnePlus 7T Pro McLaren şeklinde piyasaya sürdü. Ve şimdi, OnePlus 8T Cyberpunk 2077’yi bu listeye ekleyebilirsiniz.

Farkında olmayanlar için, Cyberpunk 2077, şimdiden epeyce göze çarpmayı başaran, henüz piyasaya sürülmemiş bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Bununla birlikte, bu sınırlı sürüm bir cihaz olduğundan, herkes bu teklifi OnePlus’tan alamayabilir. Ancak o zaman bile, bu OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Simge Paketlerini yükleyerek Android cihazınıza bir Cyberpunk görünümü verebilirsiniz. İndirme bağlantıları için takip edin.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 simgeleri

OnePlus 8T Cyberpunk 2077: Yenilikler

Cihaza hızlı bir bakışla, onu normal 8T’den kolayca ayırt edebilirsiniz. Cihazın tamamı siyah ve sarı vurgularla kaplıdır. Daha sonra şirket, üst yarının tamamını kaplayan tamamen farklı bir arka kamera modülünü de kullanmaya başladı. Aynı şekilde, cihazın arka ucunda Cyberpunk 2077’nin markasını da görebilirsiniz. Teknik özelliklerin geri kalanı, normal 8T varyantı ile hemen hemen aynı çizgide.

oneplus 8t cyberpunk

Bunlar arasında aynı dörtlü arka kamera kurulumu, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,55 inç Full HD + ekran ve Snapdragon 865 yonga seti bulunuyor. Aynı çizgide 65W hızlı şarj desteğine sahip 4.500 mAh pil de elde edersiniz. Sadece özel sürüm cihaz tek bir 12GB + 256GB varyantta gelir. Ancak, insanların bahsettiği sadece estetik değil. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Simge Paketi şimdiden oldukça ses getirdi. Öyleyse bunları aşağıdaki bölümden indirin ve cihazınıza bir Cyberpunk görünümü verin!

Simge Paketini İndirin

Şimdi bu simge paketlerini aşağıdaki bağlantıdan tutabilirsiniz. Özellikle Cyberpunk sürüm cihazı için tasarlandıklarından, cihazınıza uygularken birkaç isabet ve ıskalamaya şahit olabileceğinizi unutmayın. Ama her neyse, kesinlikle denemeye değer!

İndirildikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin ve APK’yi hemen yükleyin. Bu simge paketlerinin uygulanması söz konusu olduğunda, OnePlus söz konusu olduğunda, Ana Ekran> Ev Ayarları> Simge paketleri> Cyberpunk’a uzun süre basabilirsiniz. Adımlar, diğer OEM’ler için de hemen hemen aynı olacaktır.

cyberpunk 2077 simge paketini uygulayın

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Simge Paketleri hakkındaki görüşlerinizi bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca göz atmanız gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.