Truelancer'da Telefon Numaranızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Truelancer’da Telefon Numaranızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Bu rehberde size açıklayacağım Truelancer’da telefon numaranızı nasıl değiştirirsiniz. Serbest meslek, becerilerinizden para kazanmanın harika bir yoludur. Bazıları bunu profesyonelce tam zamanlı bir şekilde yapıyor ve diğer birçok insan bunu düzenli bir yan gelir kaynağı olarak yapıyor. Günümüzde, internet üzerinden müşterilerin ve serbest çalışanların ağ kurması için bir zemin sağlayan birçok platform var. Müşteriler, serbest çalışanları bir ücret karşılığında projeleri için çalıştırabilirler. Truelancer, serbest çalışanların kendilerini kayıt ettirebilecekleri ve bazı teşvikler için becerilerini profesyonel bir şekilde paylaşabilecekleri dikkate değer bir web sitesidir.

Şimdi, iş bulabilmek için, bir serbest meslek sahibinin Truelancer’a kaydolması gerekiyor. Kayıt işlemi kimseye yabancı değil. Profilinizi doğrulamak için e-posta kimliğinizi, telefon numaranızı ve diğer kimlik bilgilerinizi göndermeniz gerekir. Şimdi, çoğu insan hayatı boyunca aynı telefon numarasını saklamıyor. Bir noktada yeni bir telefon numarası alabilirler. İnternetteki tüm iş profillerinde bu numarayı güncellemek önemlidir. Öyleyse, Truelancer’da nasıl yapılacağına bakalım.

Truelancer’da Telefon Numarasını Değiştirin (web sürümü)

Bir telefon numarasını değiştirmek için, önceki telefon numaranızın doğrulanması gerekir. Ardından profil düzenleme bölümünde yalnızca numara değiştirme seçeneği gösterilir. İşte izlemeniz gereken tam adımlar

Şimdi, profiliniz az önce değiştirdiğiniz yeni telefon numarasını yansıtacaktır.

Truelancer uygulamasında Numara Nasıl Düzenlenir.

  • Uygulamayı cep telefonunuzda başlatın
  • Oturum aç profiline
  • Sol üstte hamburger simgesi menüyü tetiklemek için
  • Üzerine dokunun Profili Düzenle > İletişim Numarasına gidin
  • Mevcut numarayı düzenlemek için iletişim numarasının yanındaki kalem simgesine dokunun
  • Yeni telefon numarasını ekleyin
  • Üzerine dokunun Doğrulayın
  • Truelancer uygulamasının numarasını doğrulamak için yeni telefon numaranıza bir OTP alacaksınız
  • Ardından bu OTP kodunu girin ve Onaylamak

Bunlar, Truelancer profilinizdeki telefon numarasını kolayca değiştirebileceğiniz basit yöntemlerdir. Umarım bu rehber, o platformda telefon numaranızı nasıl güncelleyeceğiniz konusunda kafanız karışırsa size yardımcı olur.

Sonraki Oku,