Ton balıklı ve soğanlı makarna salatası

Ton balığı ve soğan tarifi ile Makarna Salatası

Bu bir ton balıklı ve soğanlı makarna salatası pratik, basit ve ekonomik, çünkü evde sahip olduğumuz herhangi bir malzemeyi kullanabiliriz. Ana malzemelere ek olarak havuç, mayonez, mayonez, süzme peynir ve sarımsak eklemenizi öneririz, ancak dediğimiz gibi liste örneğin rendelenmiş kabak, mısır, domates, haşlanmış yumurta dahil edilerek genişletilebilir … sonsuz! Not alın ton balıklı ve soğanlı makarna salatası tarifi Ücretsiz Tariflerde size gösterdiğimiz ve hayal gücünüzün uçmasına izin verdiğimiz.

2 kişi
30 dk.
Ana yemek
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, kaynatılmış

Ton balıklı ve soğanlı makarna salatası yapmak için malzemeler:

Ton balıklı ve soğanlı makarna salatası nasıl yapılır:

1

Önce makarnayı kaynatın. Sonra, soğan ve sarımsağı soteleyin biraz sıcak zeytinyağı ile bir tavada. Bu çiğ malzemeleri ton balıklı makarna salatasına da katabiliriz, ancak bu şekilde çok daha lezzetli. Bu malzemeler hazır olduğunda ocaktan alın ve pişirildikten sonra makarnayı süzün.

Ton Balıklı ve Soğanlı Makarna Salatası - 1. Adım

2

Sonra, kalan malzemeleri hazırlıyoruz. Böylece maydanozu, zeytinleri doğrayıp havucu rendeliyoruz.

Hile: Her iki baharat da salataya lezzet kattığı için kekik yerine maydanoz koyabiliriz.

Ton Balıklı ve Soğanlı Makarna Salatası - 2. Adım

3

Bir kaba pişmiş makarna, soğan ve sarımsak sosu, maydanoz, havuç, süzme peynir, zeytin ve mayonez koyarız ve her şeyi karıştırırız. İstersek, pembe sosun yerine mayonez koyabiliriz, çünkü bu ton balıklı ve soğanlı makarna salatası her iki seçeneğe de uygundur. Aynı şekilde mayonezi ketçapla karıştırarak kendi pembe sosumuzu yapabiliriz.

Ton Balıklı ve Soğanlı Makarna Salatası - 3. Adım

4

Ton balıklı ve soğanlı makarna salatası için tüm malzemeleri aldığımızda ekleyin, ekleyin bir damla zeytinyağı ve tadı tuzu.

Ton Balıklı ve Soğanlı Makarna Salatası - 4. Adım

5

Tabağı hazırladık! Artık biliyorsun ton balıklı ve soğanlı makarna salatası nasıl yapılırDevam edin ve deneyin, malzemeleri eklemeyi deneyin ve yorumunuzu bırakmayı unutmayın. Bu tarif, sahile götürmek, tupperware’de çalışmak veya herhangi bir zaman için idealdir. Acıkırsak ızgara balık filetosu veya fırında tavuk göğsü ile eşlik edebiliriz.

Ton Balıklı ve Soğanlı Makarna Salatası - Adım 5

Tarifini beğendiyseniz Ton balıklı ve soğanlı makarna salatasıMakarna Salatası Tarifleri kategorimize girmenizi öneririz.