Tinder’da Hesabınız Olmadan Birini Nasıl Bulabilirsiniz

Herhangi bir sosyal medya platformunda veya gerçek hayatta birini gördüğünüzü varsayalım. Şimdi, bu kişiye popüler tanışma uygulaması Tinder aracılığıyla yaklaşmak istiyorsun. Ancak bu uygulamada bir hesap açmanız gerekli mi? Profiliniz olmadan ilgilendiğiniz kişiyi bulabilir veya tanıyabilir misiniz? Bu kılavuzda bunun mümkün olup olmadığını açıklayacağım.

Normalde, belirli bir sosyal medya platformundaysanız, belirli bir kişiyi aramanız, bulmanız veya ona bağlanmanız daha kolay hale gelir. Aksi takdirde, belirli bir kişiyi bulmak oldukça zor olacaktır. İmkansız olacağını söylemeyeceğim ama aramanızı etkileyecek birkaç faktör var. Sonuçlarınız, o kişinin sosyal medya profillerini nasıl saklamaya karar verdiğine bağlı olarak sınırlı olabilir. İle ilişkili çeşitli parametreleri kontrol edelim Tinder’da kendi hesabın olmadan birini bulmak.

Tinder'da Hesabınız Olmadan Birini Nasıl Bulabilirsiniz

Tinder’da Hesabı Olmadan Birini Bulabilir

Aklımıza gelen ilk şey, ilgilendiğimiz kişiyi Tinder’da bulmak için gerçek üçüncü taraf uygulamaları olamayacak kadar iyi aramaktır.

Üçüncü Taraf Uygulamaları Güvenilir mi

Sizin adınıza tinder’in profilini tespit edeceklerini iddia edecek birçok uygulama olacak. İlgilendiğiniz kişinin adını bilmeniz gerekir, böylece bu uygulamalar aramayı kullanıcı adlarıyla daraltabilir. Bunun nedeni, birçok insanın aynı adı almasıdır. Ancak, yalnızca teknoloji meraklısı olmayan kullanıcılar bu numaranın kurbanı olur. Sizin için bir Tinder profili bulduğunu iddia eden tüm uygulamaların sahte olduğunu söylemiyorum. Bazıları orijinal olabilir, ancak yakından bakarsanız bu uygulamalar arasında ortak bir özellik olacaktır.

Bu uygulamalar sizden kaydolmanızı isteyecek ve çoğunlukla bu uygulamalar pop-up’lar ve müstehcen reklamlarla dolu olacaktır. İkinci olarak, bazı uygulamalar sizden banka bilgilerinizi sorabilirken, başlangıçta bir profil bulma hizmetlerinin ücretsiz olduğunu belirteceklerdir. Daha sonra, onları kurup birkaç gün kullandıktan sonra, profil bulma hizmetine yalnızca premium kullanıcıların erişebileceğini öğreneceksiniz. Neden tüm bu aldatmacaya giriyorsun? Öyleyse, başka bir uygulamanın sizin için Tinder’da hedef hesabınızı bulacağını düşünüyorsanız, hemen şimdi fikri bırakın.

Diğer Sosyal Medyadan Yardım Almaya Çalışın

Şimdi, kendi hesabınız olmadan Tinder’da birini bulmaya çalışırken bu çok faydalı bir çözüm. Bu, bir Tinder hesabınız yoksa ancak kaçınılmaz Facebook veya Instagram hesabınız varsa işe yarayacaktır. Ayrıca, en önemlisi, ilgilendiğiniz kişinin adını bilmeniz gerekir. Aksi takdirde, ilk etapta aramanın bir anlamı yoktur.

Bu yüzden, Facebook’ta oturum açın ve kişiyi ismine göre arayın. Daha sonra, o kişinin özgeçmişinde közden bahsedilip bahsedilmediğini dikkatlice kontrol edin. Yine bu süreçte bir kusur var. Çoğu insan flört hayatını gizli tutmaya çalışır. Dolayısıyla, gözlemime göre, pek kimse bir Tinder hesabına sahip olduklarından açıkça bahsetmeyecek. Açıkçası, karşı cinsten pek çok kullanıcı profillerine baskın yaparak çıkmaya değer gerçek bir kişiye daraltmayı daha gürültülü hale getirebilir.

Facebook veya Instagram’larında herhangi bir Tinder hesabı belirtisi bulamazsanız, onları doğrudan takip edebilir veya bu sosyal medyada arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Bu kişiyle bağlantı kurmaya ve konuşmaya çalışın. O zaman belki dürüst tavrınız için kek puanları alabilir ve kişiyle bağlantı kurabilir ve onu derinlemesine tanıyabilirsiniz.

Tinder’da Sahte Hesap Açın

Biz GetDroidTips insanları takip etmek gibi aptalca bir şey yapmak için sosyal medyada sahte hesaplar açmayı asla teşvik etmeyin. Ancak, doğrudan bağlantı kurmak yerine kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bunun bir yol olabileceğini söylüyorum. Doğrudan bağlantı, sadece profilinizi açmanız ve sağa kaydırmaya çalışmanız anlamına gelir. Ama bu kadar sevdiğin kişiden onay alma ihtimalini bilmiyoruz.

Bu yüzden sahte bir hesap açmanı öneriyorum. Bu sahte hesaptan ona isimsiz olarak mesaj göndermeyeceğinizi unutmayın. Aksi takdirde, bu diğer kişiyi dışarı çıkarabilir. Sadece kişinin profilini gözlemleyin. Aslında bundan çok fazla bilgi alacaksınız. Daha sonra orijinal Tinder hesabınız üzerinden hareketinizi yapabilir, ilgilendiğiniz kişinin önünde kendinizi yeterince iyi hazırlayabilir ve sunabilirsiniz.

Bu kişi sık sık çevrimiçi kalırsa, bu, özel olanınızın bekar olduğu ve bir eş aradığı anlamına gelebilir. Ayrıca kişinin biyografisindeki çeşitli şeylerin seçimleri ve tercihleri ​​hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tinder’ın ana avatarı gibi fotoğraflara yakından bakmanız gerekiyor. Düzenli olarak değişirse, bu, kişinin Tinder kullandığını gösterir. Ayrıca, kişi Instagram hesabını bağladıysa, bu platform üzerinden de bağlanabilirsiniz.

Olası tarihinizin yerinde herhangi bir güncelleme varsa, bunu Tinder aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Normalde, birisi Tinder’ı kullandığında, bulundukları yere bağlı olarak eşleşen adayları görebilir. Kişi uygulamayı kullanıyorsa ve konumda bir güncelleme veya değişiklik görürseniz, hesabın etkin olduğunu anlarsınız. Gösterilecek konum, profil sahibinin Tinder’ı kullandığı yerdir.

Yani, hepsi gerçek bir Tinder hesabınız olmadan Tinder’da birini bulmaya çalışmakla ilgili. Yine de, sizin için hile yapabilecek birkaç geçici çözüm olduğunu gördüğünüz gibi, bu tamamen mümkün değil. Benim önerim, açık sözlü olmak ve bu kişiyle çevrimiçi olarak veya gerçek hayatta nerede tanışırsan takip etmek yerine, sadece merhaba de ve bir konuşma başlatmaya çalış. Bu, yukarıdaki tüm süreçlerden geçmekten çok daha iyi bir yaklaşım.

Bahsettiğim geçici çözümler, kişiye gerçekten yaklaşmadan önce seçimleri ve kişiliği daha iyi bilmenize yardımcı olacaktır. Özel olanınızı nasıl tanımak istediğiniz tamamen size kalmış. Randevunuz için en iyisi. Umarım bu rehber yararlı olmuştur.

Diğer Kılavuzlar,