Tiktok ülke değiştirme

TikTok’ta konum veya bölge nasıl değiştirilir?

TikTok’ta yerleri veya bölgeleri nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? Yaşadığınız yerden başka bir yerde görünmek ister misiniz? Bu eğitim size nasıl olduğunu gösterecek!

TikTok’u zaten kullandınız mı? Görünüşe göre şu anda dünyanın en popüler uygulaması ve yalnızca Çin’de 300 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Henüz TikTok kullanmadıysanız, Music.ly’nin manevi ve gerçek halefidir. 2017 yılında Çinli ByteDance şirketi tarafından satın alındı ​​ve geçen yıl tamamen değiştirildi.

TikTok

Music.ly, daha önce Vine’ın yaptığı gibi dudak senkronizasyonu videoları veya kısa müzik videoları kaydetmenize ve yüklemenize izin veren, öncelikle gençlere yönelik bir müzik video uygulamasıydı. Orijinal kısa şarkılardan çocukların Lady Gaga ile dudak senkronizasyonuna kadar her şeyi kapsayan milyonlarca video yüklendi. Bu tür şeyleri beğendiyseniz ve yüz milyonlarca kullanıcısı varsa eğlenceliydi.

Uygulama ByteDance tarafından satın alındı ​​ve geçen yaz yerini TikTok aldı. TikTok hala kısa video ile ilgili, ancak müzik yönü hakkında daha az. Buruşuk dudak senkronizasyonu videolarını izlemeye devam edeceksiniz, ancak her türlü başka şeyi de göreceksiniz.

Biliyor muydunuz: Konumunuzu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz :

Bir VPN ile konumunuzu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. ExpressVPN, TechJunkie’nin en çok tavsiye edilen VPN’idir. ExpressVPN 160’ın üzerinde farklı konumda sunucular sunar. Yıllık planı satın aldığınızda 3 ay ücretsiz kazanın!

TikTok’u bu kadar popüler yapan nedir? Her şeyden önce, büyük bir Çinli kullanıcı tabanı. İkincisi, reklamları hedef kitlenin olduğu her yere yerleştiren harika bir pazarlama kampanyası. Üçüncüsü, uygulama aslında oldukça iyi. Bir sürü video düzenleme aracı, Snapchat gibi çalışan filtreler, bir dizi sosyal medya özelliği ve izlenecek çok sayıda video var.

Videolar yaklaşık 15 saniye ile sınırlıdır ve herhangi bir şey gibi görünür. Esas olarak çocuklar içindir, ancak video kaydeden yetişkinler de vardır. Bazıları ürkütücü, bazıları sadece aptalca, ama bazıları gerçekten eğlenceli. Onlarla ilgili bir oyun sonu yok gibi görünüyor, sadece insanlar istedikleri için ve eğlenceli olduğu için bir şeyler kaydediyor. Günün sonunda, uygulamaların olması gereken şey bu, eğlenceli.

Her zaman olduğu gibi, uygulamaya da çok fazla eleştiri geldi. Yaş kontrolü yok gibi görünüyor, bu yüzden küçük çocukların gerçekten yapmaması gereken şeyleri yapan çok sayıda küçük çocuk videosu var. O zaman bariz bir ılımlılık eksikliği var. Farklı düşünce ve nişlere sahip TikTok kullanıcıları çok rağbet görüyor ve görünüşe göre bazı insanlar sadece trolleme için hesap yapıyor.

TikTok, çoğu sosyal medyadan daha Vahşi Batı’ya benziyor, bu yüzden kullanmayı planlıyorsanız, alıcının dikkatli olmasına izin verin!

TikTok’ta konumu veya bölgeyi değiştirin

TikTok küresel olmasına rağmen, gördüklerinizi bir dereceye kadar ve sizi kimlerin gördüğünü bölgelere göre sınırlamak istiyor gibi görünüyor. Bölgenizde videonuzu izlemek isteyen çok sayıda kullanıcı veya kullanıcı varsa bu sorun olmaz. Bunu yapmazsanız, bölge değiştirmek gerçekten çok zordur.

Genellikle biri farklı bir ülkeden gelmek istediğinde bir VPN kullanmanızı öneririz. Bu TikTok ile çalışmıyor gibi görünüyor. Görünüşe göre ne gördüğüne karar vermek için SIM bölge kodunu kullanıyor. Şimdiye kadar TikTok’ta konumunuzu değiştirmenin tek yolu farklı bir bölgeden SIM kart satın alıp telefonunuzda kullanmaktı.

eBay kullanıyorsanız, bunu yapmanın gerçekliği oldukça basittir. Aramak istediğiniz bölgeden bir SIM kart satın alın ve TikTok’u kullanmak istediğinizde telefonunuzda kullanın. Çift SIM’li bir telefonunuz olmadığı sürece bu bir güçlüktür, ancak gerçekten istiyorsanız mümkündür.

TikTok’un bu şekilde sınırlandırılması çok yazık. Önceden, Music.ly’de Ayarlar menüsünden bölgenizi değiştirebiliyordunuz. Bunu TikTok’ta yapamazsınız.

Potansiyel bir çözüm

Test etmemiş olmama rağmen, bir öykünücü kullanarak bölgesel kısıtlamaları aşabilirsiniz. Android için Bluestacks gibi bir şey . PC’nize yükleyin, TikTok’u Bluestacks’a yükleyin ve oradan deneyin. Kendim test etmemiş olmama rağmen, Bluestacks’ın nasıl yapılandırıldığını tam olarak siz kontrol ediyorsunuz ve konum olarak bir SIM kart değil, IP adresinizi kullanıyor. Burada farklı ülkelerde görünmek için kesinlikle bir VPN kullanabilirsiniz.

Bluestacks biraz maliyetlidir ancak TikTok’tan çok daha fazlası için kullanışlıdır. Oyun oynayabileceğiniz, uygulamaları test edebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz PC için meşru bir Android emülatörüdür. Mevcut başka emülatörler olduğu için Bluestacks kullanmanıza da gerek yoktur.

TikTok’u denediniz mi? Beğenmek? Onu seviyor musun? SIM’i değiştirmeden veya Bluestacks kullanmadan uygulamadaki bölgenizi nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? Bize aşağıdaki deneyiminizden bahsedin!

Ülkeyi Değiştir Tik Tok

TikTok of Country’nin nasıl değiştirileceğini ve başka bir yere nasıl yerleştirileceğini öğrenmek için videolu eğitim.
Solvetic tarafından yazıldı 1

TikTok, hem kullanıcılar hem de markalarının reklamını yapmak için bu platforma katılan markalar tarafından yüklenen içeriğin çok büyük olması nedeniyle günlük olarak milyonlarca kullanıcı tarafından en çok kullanılan sosyal ağlardan biridir .

TikTok profil resmi nasıl silinirTikTok profil resmini adım adım silmeyi ve silmeyi öğrenmek için video eğitimi.

Bu sosyal ağın kullanıcılarıysak, platformda görünen tüm güncellemelerden ve haberlerden haberdar olacağımızdan ve her zaman en son sürüme güncellenmek isteyeceğimizden şüpheniz olmasın. Ancak, güncellemeler bazı bölgelere veya diğerlerine her zaman aynı şekilde ulaşmaz. Bu nedenle, belki de bizi TikTok hesap ülkemizi değiştirmek istememize neden olan bu veya başka bir nedendir .

Bunu doğal olarak yapamayacağımızı, ancak aşağıda göstereceğimiz süreç boyunca yapabileceğimizi aklımızda tutmalıyız. NotBu işlem artık doğrudan uygulama içinden yapılamaz

Ülkeyi Değiştir TikTok

Aşama 1
TikTok ülkesini değiştirmek için önce yapmanız gereken bir VPN indirmek. Bu durumda VPN’i seçtikAdım 2
VPN’i indirdikten sonra, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçmelisiniz. Bunu yapmak için üstteki tıklayın.

Aşama 3
Yapmanız gereken bir sonraki şey, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçmektir.

4. Adım
Şimdi bağlantıyı başlatmak için “Bağlan” ı tıklamalısınız.

Adım 5
Artık TikTok’a girebilir ve daha önce bulamadığınız ülkeye göre bulmak istediğiniz videoları arayabilirsiniz.

Bu sayede başka bir ülkedeymiş gibi davranarak TikTok’a girebilirsiniz. Bu hizmetin artık etkinleştirilmesini istemediğiniz zaman, uygulamaya girmeli ve VPN’yi devre dışı bırakmalısınız.