Telegram MOD APK v 7.0.1- Yüklü Özelliklerle Son Sürümü İndirin

28 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün, Android için en son Telegram MOD APK v 7.0.1’i ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Bu yazıda, en son Telegram MOD APK’sını tartışacağız. Çünkü resmi bir uygulama ne kadar mükemmel olursa olsun, her zaman insanların dahil edilmesini isteyeceği bir şey vardır. Bu nedenle, geliştiriciler, aradığınız özellikleri sağlayabilecek değiştirilmiş bir Telegram sürümü geliştirdiler.

Telegram’ın oldukça uzun süredir çalışan bir MOD sürümü var. Kullanıcılara en yeni ve deneysel özelliklerden bazılarını sağlar. Ayrıca, resmi uygulamalardan memnun olmayan ve Ghost State, Download Manager gibi özelliklerin Telegram uygulamasının bir parçası olmasını isteyen kişiler. Ardından MOD Telegram uygulaması isteklerinizi yerine getirecek; Aşağıda, güncellemeye dahil olan yeniliklerle birlikte birkaç MOD Telegram özelliğinden bahsedeceğiz.

Telegram MOD APK v 7.0.1- Yüklü Özelliklerle Son Sürümü İndirin

Telegram MOD APK V7.0.1 Özellikler

Önceki sürüm f Telegram MOD APK, 20.000’den fazla çıkartma, Yeni Medya Düzenleyici, GIP Paneli ve çok daha fazlasını içeriyordu. Peki, önceki tüm bu özelliklere MOD Telegram’ın son sürümünde de erişebileceksiniz. Ancak, en son sürümde bazı erken özellikler eksik olacaktır.

Ancak en iyi özellikler kalacak, daha da fazlası, arayüz şimdi daha da geliştirildi. Artık 2 GB’a kadar her türden sınırsız dosya paylaşabilirsiniz. Media Editor için artık resimleri hemen kırpabilir ve döndürebilirsiniz.

Telegram’da yapabileceğiniz birçok başka şey var. Bir Telegram Kanalı ve telgraf botları oluşturabilirsiniz. Proxy kullanmak gibi yapabileceğiniz başka yapılandırma işleri vardır.

Telegram’ın MOD sürümünde, Telegram Videoları oynatmak istediğiniz herhangi bir Video Oynatıcıyı seçebilirsiniz. Bununla birlikte, size hızlı kontroller ve akıcı oynatma sağlayan gelişmiş bir Video oynatıcıya da sahiptir.

Dahası, artık Hayalet durumunu etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirildiğinde, çevrimiçi olsanız bile size çevrimdışı görünecektir. Bir İndirme Yöneticisi ayrıca Telegram MOD APK v 7.0.1’de de yer alır ve dosyalarınızı Telegram’da indirmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Dahası, herhangi bir sohbeti değiştirebilir ve verileri indirebilirsiniz.

MOD Telegram APK’nin daha önceki bir sürümünü kullandıysanız, bazı yararlı özelliklerin orada olacağı ve hataların düzeltileceği konusunda kabaca bir fikriniz var. Peki, MOD Telegram uygulamasının son sürümündeki yenilikler nelerdir?

Telegram Mod APK – Yüklü Özelliklerle Son Sürümü İndirin

Eh, bu Telegram MOD APK v 7.0.1’in son sürümüne eklenen tek özelliktir. Artık Telegram’daki herhangi bir kişiyi Görüntülü arama yapabilmeniz mümkün olacak, hatta bir grup Video araması yapabilirsiniz, ancak uygulama hala bir alfa sürümüdür. Uygulama yalnızca yaklaşık 40 ila 38 MB boyutundadır ve yalnızca Android 6.0 veya sonraki sürümlerde çalışacaktır.

Telegram MOD APK V7.0.1’i indirin

Direkt indirme

Playstore Bağlantısı

Telegram Mod APK Eski Sürüm

Telgraf MOD APK v 6.0.1 İndir

Sonuç

Telegram artık popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Tek Telegram da tüm büyük işletim sistemlerini destekler. Aynı zamanda bulut tabanlıdır. Dahası, Telegram video telekomünikasyon ve uçtan uca şifreleme ile IP üzerinden ses hizmetleri de sağlar. Böylece, Telegram’ın gizli sohbet gibi sağladığı çok sayıda özelliği kullanmanıza olanak tanır.