Tecno Pop 4 Pro için Google Kamera’yı İndirin [GCam APK]

Bu sayfada, Tecno Pop 4 Pro için en son Google Kamerayı sizlerle paylaşacağız. Google kamera, Google’ın Pixel cihazıyla birlikte gelen stok kamera uygulamasıdır. Kamera, özellikle düşük ve orta seviye telefonlarda görüntü kalitesini artıran en son HDR + teknolojisini getiriyor. Uygulama ayrıca Gece Görüş özelliği, portre modu, hareketli fotoğraflar, panorama, lens bulanıklığı, 60 fps video, ağır çekim ve daha fazlasını içerir.

Google Kamerayı Tecno Pop 4 Pro’nuza kurmak isteyen biriyseniz, o zaman bu kılavuz tam size göre. Oradaki cihazların çoğuna taşınan GCam APK dosyalarını yapmaya çalışan Arnova8G2, BSG ve Urnyx05 gibi bazı yaratıcı ve çalışkan geliştiriciler sayesinde. Google Kamera bağlantı noktası artık Tecno Pop 4 Pro cihazı için kullanılabilir.

Tecno Pop 4 Pro

Ayrıca Okuyun: Google Kamera 8.0 APK’sini Pixel 5’ten İndirin | GCam 8.0 APK Mod

Tecno Pop 4 Pro için Google Kamera Bağlantı Noktasını İndirin

Google Kamera’yı Tecno Pop 4 Pro’ya yükleme adımları

Google Kamera APK dosyası yükleme işlemi, diğer herhangi bir üçüncü taraf APK dosyasını yüklemek kadar basittir. Bunun için cihazınızı köklendirmeniz gerekmez.

  • GCam APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantısından indirin ve üzerine dokunun.
  • Emin olun Bilinmeyen kaynaklar seçeneği cihazınızda etkindir. Bunun için cihaza git Ayarlar menü> Güvenlik > etkinleştirin. [If already enabled, skip to the installation]
  • Paket yükleyiciyi başlatacak ve Yüklemek buton.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra açın ve kullanın.
  • Zevk almak!

Yine de, kamera uygulaması çalışmazsa, build.prop kullanarak Camera2api’yi etkinleştirin (Her cihaz için değil)

Persist.vender.camera.HAL3.enable=1

Umarım bu kılavuz size çok yardımcı olur ve artık Google Camera ile taşınan uygulamayı Tecno Pop 4 Pro telefonunuza başarıyla yüklediniz. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, aşağıdaki yorumları yazmaktan çekinmeyin.