Survivalists’de Metal Külçeler Nerede Bulunur?

El işi, The Survivalists’in ana yönlerinden biridir. Oyunun başında, düşük seviyeli araçlara ve planlara sahip olacaksınız. Seviyenizi yükseltmek için eşya üretmeniz gerekir. Sonunda, ne kadar çok zanaat yaparsanız, yüksek seviyelere o kadar hızlı ulaşırsınız. Ancak, tarifleri hazırlamak için birkaç kaynak toplamanız gerekir. Oyunun sonraki aşamalarında, bazı gelişmiş işçiliği yapmanız gerekecek. Dahası, bu gelişmiş işçiliği tarifleri sizden Metal Külçeler adlı bir kaynak toplamanızı isteyecektir.

Ancak Metal Külçeler oyunun ilk aşamalarında nadirdir. Neyse ki, oyunda ilerledikçe bunları kolayca bir araya getirebilirsiniz. Metal külçelerin yerlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. The Survivalists’de Metal Külçeleri bulmanızda size yardımcı olmak için buradayız. Başlayalım.

Survivalists'de Metal Külçeler Nerede Bulunur?

Survivalists’de Metal Külçeler Nerede Bulunur?

Güvenli plaj, Metal Külçeler gibi çok sayıda nadir eşyaya sahip olamayacak kadar basittir. Bu eşyayı toplamak için bir sal oluşturmalı ve farklı adalara yelken açmalısınız. Neyse ki, bu kaynak her adada mevcuttur. Bununla birlikte, başlangıç ​​adası en az miktarda metal külçesine sahiptir.

Metal damarları arayın.

Başlangıç ​​adasından ayrıldıktan sonra metal damarları aramanız gerekir. Sonunda, metal külçeler bu damarlardan çıkarılabilir. Metal damarlar diğer adalarda kolaylıkla görülebilir. Dahası, metal damarlara ulaştığınızda, metal külçeleri toplamak kolay bir iş olacaktır.

Başlangıç ​​adasındaki zindanlar

Başlangıç ​​adası gerçekten çok az miktarda metal külçesine sahiptir. Bununla birlikte, zindanları aramak size ganimet olarak bazı metal külçeleri sağlayabilir. Son odadaki sandıkları açmak, ödül olarak bazı metal külçeleri verebilir. Buna ek olarak, bu alanlardan geçmenin kolay olmadığını unutmayın.

Mağara ara

Mağaraların içinde genellikle bir miktar metal bulunur. Yani metal külçeler için mağaralarda arama yapmak boşuna gitmeyecektir. Başlangıç ​​adasında mağara bulunmadığından, diğer adalarda mağaraları aramanızı öneririz.

The Survivalists’deki metal külçelerin konumlarıyla ilgili elimizde olan tek şey bu. Rehberimizi faydalı bulacağınızı umuyoruz. Şimdi, daha fazlasını öğrenmek için Oyun Kılavuzlarımıza, Windows Kılavuzlarımıza, Sosyal Medya Kılavuzlarımıza, iPhone ve Android Kılavuzlarımıza göz atın. Ancak, herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.