Surimi ve elma salatası

Surimi ve elma salatası tarifi

Bir yengeç sopa salatası tüm aile için! Rutine dönüşle birlikte, tekrar sağlıklı ve dengeli yemek yeme zamanı gelmiştir ve çoğu durumda tatilin fazlalıklarını ödemek için hafif yemekler hazırlamanın zamanı gelmiştir.

Hafif akşam yemekleri için iyi bir alternatif salatalardır. Bugün RecetasGratis’te sağlıklı, eksiksiz ve doyurucu bir tane hazırlayacağız, böylece kendinize bakmak sıkıcı olmayacak. Tek başına veya ızgara balık veya tavuk eşliğinde, surimi elma salatası Hazırlamak üzere olduğumuz mükemmel bir şey, eminim onu ​​seveceksiniz.

Pişirmeye devam etmeniz için teşvik edilirseniz, sizi Los dulces secretos de Cuca blogumda görmeyi dört gözle bekliyorum.

4 kişi
15 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, pişirme yok

Surimi ve elma salatası yapmak için malzemeler:

Surimi ve elma salatası nasıl yapılır:

1

Salatamızı yengeç çubukları ile yapmanın ilk adımı marulu ayır ve yıka iyi. Santrifüjleyin ve rezerve edin.

2

Elmayı yıkar, küçük parçalara bölerek büyük bir kaseye koyarız. Aynı şeyi surimi çubukları için de yapıyoruz, kabaca aynı büyüklükte parçalara ayırıp kaseye ekliyoruz.

Zeytinleri süzüp salata kasesine koyuyoruz.

3

Peyniri küçük küpler halinde kesin ve çok iyi süzülmüş marul ve salata için bir avuç soyulmuş ayçiçeği çekirdeği ile birlikte ekleyin.

Tuz, zeytinyağı ve bir çay kaşığı salata baharatları ile tatlandırın. İyi karıştırıyoruz tüm malzemelerin eşit olarak dağıtıldığını kontrol edene kadar ve hepsi bu kadar.

4

Bunda tatların karışımı surimi ve elma salatası Lezzetlidir, çünkü yapımı çok kolaydır, hafiftir ve her durum için size hizmet eder.

Ayrıca ev yapımı mayonezle de süsleyebilirsiniz, ancak yengeç çubukları kaldıysa surimi krepleri veya yengeç ve karidesli orijinal bir sandviç gibi başka yemekler de yapabilirsiniz.