Destiny 2'de Şifreleme Kod Çözücüleri Nasıl Çiftleştirilir

Sunshot Egzotik El Topu Nasıl Elde Edilir

İki yıl önce, Sunshot oldukça ünlü bir egzotik el topuydu. Şimdi bile, oldukça güce sahip, ancak genel olarak oyundaki değişikliklerle, onu yetiştirmenin yolu kesinlikle değişti. Daha önce Sunshot, insanların diğer iki öğeyle birlikte Sacrilege adlı Red Legion kampanya görevinden ödül olarak kazandıkları bir şeydi. Diğer şeyler Graviton Lance ve Riskrunner’dı.

Ama şimdi bu egzotik el topunu almak için aynısını yapamazsınız. Klasik bir ürün olabilir ama yine de modern yapılarda yeri vardır. Peki bu klasik el topunu Destiny 2’deki tüm yeni değişikliklerle nasıl elde edeceksiniz? Bu makalede burada bir göz atacağımız şey budur.

Sunshot Egzotik El Topu nasıl elde edilir?

Şimdi Sunshot’ı elde etmenin tek yolu Egzotiklerin bırakıldığı kaynaklardan geçiyor. Bu yüzden Sunshot’ı Xur’dan satın alarak, ondan bir Fated Engram satın alarak veya onu baskınlardan veya Nightfall: The Ordeal’den alarak açmanız gerekecek.

Şimdi bu topa sahip olmanızın nedeni, avantajları ve özellikleri. Hazneli Kompansatör, Accurized Rounds ve Textured Grip şeklinde namlu, dergi ve kavrama avantajları vardır. Bölmeli Kompansatör, stabiliteyi artıran ve kullanım ve geri tepmeyi azaltan stabil bir namlu ataşmanıdır. Ardından Accurized Rounds, menzili artıran bir namlu ataşmanıdır. Ve son olarak, yol tutuş hızını artıran ancak dengeyi azaltan Dokulu Tutuşa sahibiz.

Ancak Sunshot’ın bu kadar popüler olmasının ana nedeni, Sun Blast ve Sunburn olmak üzere iki özellik olmasıdır. Sun Blast ile, Güneş Enerjisinde patlayan Sunshot tarafından hedef öldürme elde edersiniz. Güneş yanığı özelliğine gelince, silah patlayıcı mermiler ateşler ve Sunshot’tan hasar alan hedefleri vurgular.

Birbirlerinin performansına müdahale etmezler ve durumla ilgili olarak sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Özellikle Sunblast ile düşük seviyeli bir çeteyi tek bir vuruşla temizleyebilecek mükemmel bir özellik elde edersiniz. Tek bir birimi öldürmek onu patlatacak ve çevresindeki tüm birimleri öldürecektir. Bu yakındaki birimler daha sonra tekrar patlayacak ve Sunblast’tan etkilenenlerin tümü temizlenene kadar devam edecek. Bu özellik tek başına bu topu PVE durumlarında bir zorunluluk haline getiriyor. Bir domino yığını gibi, tüm alanı temizleyecektir.

Sunshot ayrıca Menzil ve Stabilite avantajını artıran bir Egzotik Katalizöre sahiptir, bu da Crucible’da mükemmeldir.

Bu egzotik el topu Sunshot ile elde ettiğin şey bu. Şimdi tarım yapmak, ilk zamanlarda sahip olduğumuzdan biraz daha zor, ama şimdi bile ekstra çabaya değer. Destiny 2 ile ilgili bu kılavuz hakkında herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, aşağıya yorum yapın, size geri döneceğiz. Destiny 2 ile ilgili diğer benzer makaleleri web sitemizdeki oyunlar bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca, daha yararlı bilgiler için iPhone ipuçları ve püf noktaları, Android ipuçları ve püf noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve çok daha fazlası hakkındaki diğer makalelerimize göz atmayı unutmayın.