Star Wars Squadrons HOTAS Desteği: Nasıl Etkinleştirilir

Star Wars Squadrons, HOTAS desteğini önceden yükledi ve yeni oyuncuların çoğu, bir pilot olarak oyunda başkalarıyla kolayca savaşmak için galakside sopayı nasıl alabileceklerini ve galaksiyi nasıl hızlandırabileceklerini araştırıyor. Aşağıda bulabileceğiniz HOTAS denetleyicisi için kurulum veya etkinleştirme işleminin oldukça basit olduğunu belirtmekte fayda var.

Ancak, HOTAS denetleyici kurulumuyla ilgili şu andan itibaren birkaç sorun olduğunu da belirtmeliyiz. Ayrıca tüm bu olası sorunlardan aşağıda bahsedeceğiz. Öyleyse, bu makaleye sadık kalın. Star Wars Squadrons oyunu, Star Wars Universe altında çok beklenen uçan savaş oyunları olduğundan, giderek daha fazla oyuncu çevrimiçi çok oyunculu oyunu oynamakla ilgileniyor.

Star Wars Squadrons HOTAS Desteği: Nasıl Etkinleştirilir

Bir satırda, Star Wars Squadrons oyunu, Windows işletim sisteminiz ve diğer gerekli sürücüler güncel olduğu sürece HOTAS desteğini otomatik olarak etkinleştirecektir.

Star Wars Squadrons HOTAS Desteği: Nasıl Etkinleştirilir

Star Wars: Squadrons oyununu başlatmadan önce HOTAS kontrol cihazını bağladığınızdan emin olun. Bu durumda oyunu zaten başlattıysanız veya oyunu oynadıysanız ve HOTAS kontrol cihazını bağlarsanız, tercih ettiğiniz çubuk ve gaz hiç algılanmayacaktır.

  • Kumanda bağlandıktan sonra, Star Wars Squadrons oyununu başlatın.
  • Oyun içi Ayarlar menüsüne gidin> Kontroller bölümüne gidin.
  • Kontrolleri ve girişleri tercihinize göre ayarlayın / değiştirin.
  • Ayrıca, Genel bölümü ve Uçuş Çubuğu bölümü altında Gaz Kelebeği artırma veya azaltma, y ​​eksenini ters çevirme ayarını yapabilirsiniz.
  • Ek olarak, pitch up / down, combo, vb. Kontrolleri manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Ancak kokpite girmeden önce aklınızda bulundurun çünkü pek çok oyuncu ölü bölge ile ilgili büyük bir sorun olduğunu zaten bildirdi. Electronic Arts ekibi bu sorunun farkında ve üzerinde çalışıyor. Bu arada, doğrusal olmayan üstel bir eğri nedeniyle hedefinizi hedefleyemediğiniz için, havada çok sayıda hareketli veya yüzen kontrol, birçok HOTAS oyuncusu için başka bir sorundur.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun size yardımcı olduğunu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumda sormaktan çekinmeyin.