Star Wars Squadron PC Optimizasyonu

VR bölümünde mirasını oluşturduktan sonra Star Wars Squadron, PC segmentine girdi. Ancak, birçok oyuncu FPS oyunuyla ilgili sorunlarla karşı karşıyadır. Son derece optimize edilmiş olmasının yanı sıra, bu oyunu 80-100 arasında FPS ile Ultra grafiklerde çalıştırabilirsiniz. Sonunda, oyunun daha düşük FPS için optimizasyonunu suçlayamayız. Bu nedenle oyunun performansını etkileyen tek şey PC’nizdir.

Ayrıca, yavaş oyun ve FPS dalgalanmalarından kaçınmak için bileşenlere sahip bir PC’ye ihtiyacınız var. Ayrıca, iyi bir denetleyiciniz veya sağ fare ve klavye kurulumunuz olmalıdır. Star Wars Squadron’ı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için gereken minimum ve uygun PC özelliklerini sizinle paylaşacağız ve oyunu 60 FPS’de çalıştırmanıza yardımcı olacağız.

Star Wars Squadron PC Optimizasyonu | 60 FPS Nasıl Elde Edilir

Star Wars Squadron PC Optimizasyonu | 60 FPS Nasıl Elde Edilir

Ana bileşenler grafik kartınız, Belleğiniz, İşletim Sisteminiz ve HDD’niz olacaktır. Gerekli minimum ve uygun özellikleri gösteren tablo aşağıda verilmiştir.

Bileşen Minimum Önerilen
İşlemci
 • AMD: RYZEN 3 1300X
 • Intel: Intel i5 660k
 • AMD: RYZEN 7 2700X
 • Intel: Intel i7-7700
Gerekli HDD Alanı 40 GB 40 GB
Veri deposu 8 GB 12 GB
THE Windows 10 Windows 10
Grafikler Kart
 • Intel: GTX 660 veya eşdeğeri
 • AMD: Radeon HD 7850 veya eşdeğeri
 • Intel: GTX 1060 veya eşdeğeri
 • AMD: Radeon RX 480 veya eşdeğeri

Bu tablo, performansa ve uygun maliyete dayanmaktadır. Ayrıca, piyasadaki en son teknolojiyi karşılayabiliyorsanız, şüphesiz en iyi seçim olacaktır. Dahası, performans bu özelliklere bağlıdır. PC özellikleri ne kadar iyi olursa performans o kadar iyidir.

Bu özelliklerin yanı sıra oyun içi ayarlar da oyunun performansını etkiler. Sürekli 60 FPS sağlamak için PC’nize uygun en iyi grafik ayarlarına sahip olmak için kılavuzu paylaşacağız.

FPS Hatası nasıl düzeltilir?

Birçok PC oyuncusu Star Wars Squadron’da bir hata bildirdi. Bu hatada, FPS yer paylaşımı sürekli 100+ FPS gösteriyor, ancak oyunda hala büyük kare düşüşleri var. Aşağıda, oyunda sabit bir 60 FPS sağlamak için izleyebileceğiniz adımlar verilmiştir.

 1. Ana menüden ayarlara gidin.
 2. Ardından video bölümünü ve ekran çözünürlüğünüzü tam ekran moduna girin.
 3. Tam ekran yenileme hızını 59,94 Hz olarak ayarlayın.
 4. Bundan sonra, Dikey Senkronizasyonu açın.

Bu adımlar, bu hatayı düzeltecek bir yama olana kadar 60 FPS sağlamak için yeterli olacaktır.

Bununla birlikte, sonunda, tam performans ancak modern bir oyun PC’niz varsa elde edilebilir. Ayrıca, doku ayrıntıları, ortam tıkanmaları gibi grafik kalitesini de azaltabilirsiniz. Bununla birlikte, MSAA’yı 0 veya 4x olarak da ayarlayabilirsiniz.

Bunlar, oyun performansınızı ve optimizasyonunuzu artırmanıza kesinlikle yardımcı olacak birkaç püf noktasıdır. PC optimizasyonu ve FPS hatasını çözmenin yanı sıra Star Wars Squadron’u 60 FPS ile sorunsuz bir şekilde çalıştırırken sahip olduğumuz tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur.

Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.