Spotify Öğrenci Premium İndirimi Nasıl Alınır?

Bu eğiticide, Spotify Öğrenci Premium İndirimini nasıl alacağınızı göstereceğiz. Müzik akışı hizmetleri söz konusu olduğunda, çok şey öne çıkabilir, ancak pek çoğu, Spotify’ın kurduğu türden bir hakimiyet iddia edemez. Bunun arkasında gizli bir sır yok. Etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte çeşitli sanatçılardan bol miktarda şarkı sunan kimse daha fazlasını isteyemezdi.

Sonra biraz para harcamaya hazırsanız, dinleme deneyimi daha da geliştirilir. Örneğin, bireysel planı size reklamsız müzik, çevrimdışı çalma ve istek üzerine çalma olanağı sunar. Bununla birlikte, bu plan bazı öğrenciler için biraz daha maliyetli olabilir. Bunu akılda tutarak, Spotify’ın tüm bunları (ve daha fazlasını) yarı fiyatına sunan bağımsız bir Öğrenci Planı vardır. Bu kılavuzda, bu Spotify Öğrenci Premium İndirimi teklifini alabileceğinizi göstereceğiz.

Spotify Student Premium İndirimi

Spotify Öğrenci Premium İndirimi Nasıl Alınır?

Spotify Student Premium indirimi, Bireysel abonelikte% 50 indirim sunar. Eh, bu o değil. Ayrıca Hulu’nun reklam destekli planı ve SHOWTIME gibi ekstra ücret ödemeden birkaç ek güzellik elde edersiniz. Bu indirim 12 aylık bir süre için geçerlidir ve daha sonra 3 ek dönem için yenilenebilir (yalnızca her 12 ayda bir yeniden doğrulayabiliyorsanız). Bununla birlikte, Spotify Öğrenci Premium İndirimi teklifi için sizin tarafınızdan yapılması gereken birkaç ön koşul vardır. Takip etmek.

Talimatlar Adımlar

 1. Spotify Öğrenci sayfasına giderek başlayın. 1 Ay Ücretsiz Al düğmesine tıklayın.
  Spotify Student bir ay ücretsiz
 2. Ardından sonraki sayfadaki İleri düğmesine tıklayın.
  öğrenciyi onayla
 3. Şimdi öğrenci doğrulama sürecini tamamlamanız gerekecek. Adınızı, kolej / üniversite adınızı yazın, ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin ve İleri’ye tıklayın. Kurumunuzu listeden bulamazsanız, doğrudan bir sonraki bölüme gidin.
  doğrulama formu Spotify Student
 4. Bundan sonra, Spotify Öğrenci Premium İndirimi için doğrulama işlemi için belgeyi yüklemeniz gerekecek. Bu, son 3 ay içinde verilen ve şu anda bu kurumun bir parçası olduğunuzu açıkça belirten, okul tarafından düzenlenmiş bir belge olmalıdır.
 5. Belgede adınız ve soyadınız, üniversite adınız ve geçerli akademik dönemden veya son 3 ay içinde bir yayın tarihi olmalıdır.
 6. SheerID’nin Spotify Öğrenci Destek Sayfasına göre aşağıdaki belgelerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:
  • Akademik kurumunuzdan alınan Resmi Kayıt Mektubu (kabul mektupları onaylanmayacaktır)
  • Mevcut akademik dönem için ders programı
  • Kayıt makbuzu veya öğrenim makbuzu
  • Şu anda devam etmekte olan sınıfları gösteren transkript
  • Adınızı / soyadınızı, mevcut dönemden veya son üç ay içindeki bir düzenleme tarihini gösteren, okul tarafından düzenlenmiş bir belge
 7. Formu gönderdikten sonra birkaç gün bekleyin (en az 3 gün). Tarafından bir güncelleme alacaksınız [email protected] VEYA [email protected]
 8. E-postayı Gelen Kutunuzda bulamazsanız, Spam klasörünü de gözden geçirmeniz önerilir. Ancak, orada değilse, SheerID özel desteğiyle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

Kurumunuz listede yok mu?

Spotify Öğrenci Premium İndirimi için formu doldururken bir bölüm, açılır listeden üniversitenizi seçmenizi gerektirir. Okulunuz bu listeye ait değilse, bu form aracılığıyla eklemeyi talep edebilirsiniz. Yalnızca bir derece verme programı sunan okullar için geçerli olduğunu unutmayın. Formu doldurduktan sonra, doğrulamanın tamamlanması 30 gün kadar sürebilir. Ardından, okulunuz listeye eklenir eklenmez yukarıdaki talimat adımlarına devam edebilirsiniz.

okul ekle

Öyleyse bunların hepsi Spotify Öğrenci Premium İndiriminin nasıl alınacağına dair bu kılavuzdan. Üniversite düzeyindeki kurumlardaki öğrenciler söz konusu olduğunda daha iyi bir plan düşünemedik. Müzik akışı devlerinden bu teklifle ilgili görüşleriniz nelerdir? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.