Spelunky 2: Volcano Drill Kılavuzu

Spelunky 2’nin ikinci alanı volkanlar ve lavlarla dolu bir alandır. Spelunky 2’nin bu alanında bir volkan matkabı gerekli bir unsurdur. Onunla ne yapacağınızı öğrendikten sonra, yararlı olacaktır. Ancak bu alıştırmanın kullanımı biraz karmaşık ve anlaşılması biraz karmaşık.

Yani bir Spelunky 2 oyuncusuysanız ve bu talim hızını nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi Spelunky 2’deki volkan sondajı kılavuzumuza başlayalım.

Spelunky 2: Volcano Drill Kılavuzu

Bu tatbikatı ikinci alanda etkinleştirmenin sırrı, Spelunky 2’nin ilk alanında yatmaktadır. İlk alanda, Spelunky 2 tatbikatını etkinleştirmek için gerekli olan bir altın anahtarı bulacaksınız.

Altın Anahtarı ve Udjat Gözünü Bulmak

Daha önceki seviyelerde anahtarı elde etmek biraz sıkı çalışma gerektirir. Altın anahtarı 1-3. Seviyelerde bulabilirsiniz. Anahtarı elde etmek için bir bomba veya ip gerekli olacaktır. Bu seviyelerde anahtarı alana kadar sürekli olarak aramaya devam etmelisiniz.

Anahtarı başarıyla aldıktan sonra, lütfen sadece bu seviyelerde bulacağınız mağaraya getirin. Sonra mağaranın içine girin. Orada bir sandık içinde Udjat Gözü’nü bulacaksınız.

Udjat Eye, ilk olarak orijinal Spelunky’de görünenle aynıdır. İşlevi burada aynı kalır. Göz, duvarlarda saklanan mücevherleri ve eşyaları görmenizi sağlar. Ama bu oyunda hepsi bundan ibaret değil. Başka amaçlara da hizmet eder.

Matkabı Bulmak ve Etkinleştirmek

Şimdi, Spunky 2’nin ikinci alanına gitmelisiniz. İkinci alana ulaşmanın yolu, 1-4. Seviyelerin sağ tarafındaki bir çıkış noktasından geçer. İkinci seviye, bildiğiniz gibi, yanardağ seviyesidir. yanardağ tatbikatını etkinleştirmeniz gerekiyor.

Bu alanda volkan tatbikatını aramanız gerekiyor, seviye 1-2’de görünmeyecek. Bununla birlikte, yanardağın diğer üç seviyesinden herhangi birinde görünebilir. İpucu, yeni bir seviyeye başlamadan önce her yerde matkabı aramaktır. Bunun nedeni, matkabın her zaman seviyenin en üstünde bulunmasıdır. Mavi bloklardan oluşan bir muhafaza içinde bulabilirsiniz.

Tatbikatı, yukarıda belirtilen seviyelerin herhangi birinin sonunda bir yerde bulacaksınız. Matkabı bulmayı başardıktan sonra, aşağı bakan bir üçgenle işaretlenmiş küçük blok üzerinde durun. Şimdi Udjat Eye’ın kullanımı geliyor (yukarıda belirtilen talimatları izlediyseniz envanterinizde olması gerekir). Göze sahip olduğunuz için, orada bir düğmeyi etkinleştirmeniz için bir uyarı almalısınız. Düğmeye bastığınızda, devasa bir matkabın kaosu işini görecektir.

Matkabı etkinleştirdiğinize ve böylece bir delik kazdığınıza göre, lav konusunda dikkatli olun. Deliğin yanlarından akan lavları görebilirsiniz. Bir lav sekmesi size çarparsa, koşunuz sona erer. Daha azken lavdan aşağı in ve acele et.

Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.