Download Soloop APK - Latest Update Available

Soloop V1.19.0 APK İndir – En Son Güncelleme Mevcut

20 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün, Oppo ve Vivo cihazları için en son Soloop V1.19.0 APK’sını ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Instagram, youtube, Tik Tok gibi sosyal medya platformlarında olduğunuzu varsayalım. O zaman muhtemelen bir video düzenleyicinin gerekliliğini bilirsiniz. Realme veya Oppo akıllı telefonlar kullanıyorsanız, o zaman şanslısınız. Realme ve Oppo cihazları için özel olarak yapılmış olan Sloop, kullanıcıların anında fotoğraf ve videolardan oluşan slayt gösterileri oluşturmasını sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz bazı harika efektlere ve geçişlere sahiptir. Anında Video oluşturan bir özelliğe sahip olsa da, manuel olarak düzenlememize de izin verir.

Tam bir video düzenleyicidir çünkü yalnızca geçişlere sahip değildir, aynı zamanda metinleri ve harika filtreleri de vardır. Genel olarak, normalde herhangi birinin bir videoyu düzenlemek için ihtiyaç duyacağı tüm temel özelliklere sahip olacaksınız. Dahası, uygulama içinden bazı iyi müziklere erişebilir ve Videolarınıza ekleyebilirsiniz.

Soloop APK İndir - Mevcut En Son Güncelleme

Soloop V1.19.0 APK Özellikleri

Kısa süre önce Scoop uygulamasının geliştiricisi uygulamayı güncelledi, bu nedenle yeni sürüm Soloop V1.18.0 indirmeniz için hazır. Uygulamalar bazı ek geçiş efektleri ve daha fazla filtre ile birlikte gelir, ayrıca önceki hatalar da giderilmiştir.

Uygulama yalnızca Oppo ve Realme akıllı telefonlar için özel olarak yapılmış olsa da, bu nedenle Realme veya Oppo kullanıyorsanız, uygulamayı App Market’ten yükleyebilirsiniz. Scoop uygulamasını zaten yüklediyseniz, uygulamayı App Market aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

Soloop V1.19.0 APK İndir – Mevcut En Son Güncelleme

Bununla birlikte, bir Oppo veya Realme cihazınız yoksa, ancak yine de Soloop uygulamasını denemek istiyorsanız. Ardından uygulamayı APK dosyasından yüklemeniz gerekir. Bu yazıda, Soloop uygulamasının en son ve eski sürümünü indirmek için bağlantı sağlayacağız.

Soloop V1.19.0 APK İndir

Eski Sürüm Soloop APK

Soloop V1.18.0 APK Nasıl Kurulur

Uygulama yalnızca belirli bir akıllı telefon için yapılmış olsa da, uygulama Android Pie veya sonraki sürümlerde çalışan herhangi bir Android cihazda sorunsuz çalışır. Yani evet, bir Realme veya Oppo telefonunuz olmasa bile, uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Öncelikle, App Market’i açmanız, ardından arama çubuğuna “Soloop” yazmanız ve aramanız gerekecektir.

Sonuçta göründüğünde Soloop Uygulamasına tıklayın, uygulamayı yüklemediyseniz yükleyin veya uygulamayı zaten yüklediyseniz güncelle düğmesine tıklayın.

Sonuç

Anında kısa videolar oluşturmanıza olanak tanıyan çok kullanışlı ve hafif bir uygulama, bu günlerde çok popüler. Uygulama, Snack, TikTok, Reels vb. Gibi sosyal medya platformlarını barındıran kısa videolar için videolar oluşturmak için mükemmeldir.