Best 10 Maps for Cities: Skylines in 2020 - The Definitive List

Şehirler için En İyi 10 Harita: 2020’de Skylines

Şehirler: Skylines şu anda en popüler ve en çok oy alan şehir kurma oyunlarından biridir. Bir şehir kurma oyununun ne olduğunu bilmiyorsanız, çılgınca popüler yaşam tarzı simülasyon oyunu The Sims’in yan ürün olarak geldiği oyun olan SimCity’yi düşünün. Şehir kurma oyunları, bir şehrin planlayıcısı veya lideri olarak oynamanıza izin veren bir simülasyon oyunları türüdür. Bir tür spor fantezi oyunlarına benziyorlar – ama şehirler için.

Artık yeniler aydınlandığına göre, burada gerçek hardcore hayranlara hitap etmeme izin verin. Oyundaki efsaneleri bilmelisiniz: Fluxtrance, Strictoaster, Taze Patlamış Mısır (kişisel favorim), DeekFTW vb. Bu adamlar, Şehirlerin en iyi YouTuberları / oyuncuları: Skylines ve hepimiz konseptlerinin ve şehirlerinin ne kadar harika olduğunu biliyoruz.

Şehirler için En İyi 10 Harita: 2020'deki Skylines - Kesin Liste

Ancak oyundaki bu hokkabazların yanı sıra, başka pek çok harika inşaatçı ve tasarımcı var ve her ay hayranlar ve oyuncular, o ay için hangi haritaların en iyisi olduğuna oy vermek için bir araya geliyor.

Bununla birlikte, aylık anketlerden memnun değilseniz ve 2020 için Şehirler: Skylines’teki haritalarda nihai kılavuzu arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Bu yıl şimdiye kadar en iyi haritaları görmek isteyen Cities: Skylines hayranları için mükemmel bir çözüm bulduk. Yüzlerce tasarımı ustalıkla inceledikten sonra, şimdi 2020’de Şehirler için en iyi 10 haritanın en iyi 10’unu içeren kapsamlı bir listemiz var: Skylines.

Şehirlerdeki En İyi 10 Harita: Skylines – 2020 Listesi

Aşağıdaki haritalar artan kalite sırasına göre listelenmiştir.

10. Maizuru Bay sıralama Wafthrudnir

Maizuru Bay by Wafthrudnir Haritası - Şehirler Skylines

Wafthrudnir harika tasarımları ve gerçekçi peyzaj ortamlarıyla popülerdir. Bu harita her iki cephede de teslimatta başarısız olmadı. Harika bir manzara ve dikkatlice oyulmuş su bağlantılarıyla, bu yıl piyasaya sürülen çok sayıda başka muhteşem tasarım olmasaydı, bu tasarım kolayca onuncudan daha yüksek bir sırada olabilirdi.

Haritayı İndir

9. Kristal Zirvesi Rastgele5

Random5 tarafından Kristal Zirvesi - Şehirler Skylines Haritası 2020

Kuzey Amerika’da kurgusal bir bölgede geçen, Rastgele5 bu özel haritaya üç nehir, birçok tepe ve göl, bir okyanus kıyısı ve bir arka plan için çok sayıda dağ bahşetmiştir. 800.000, bu haritadaki ağaçların hacmini ve daha iyi sinematikler için Relight Cool LUT’u belirten sayıdır.

Bu harita aynı zamanda orta veya büyük ölçekli bir topluluğu barındırmak için çok sayıda düz alan içerir. Yukarıdakilerin tümü, 4 otoyol, 3 demiryolu, 2 gemi rotası ve 4 hava yolu ile birlikte, Crystal Summit’i 2020’nin ilk on haritası için güçlü bir rakip ve hak edilmiş bir dokuz numara haline getiriyor.

Haritayı İndir

8. Sunset Falls Limanı – Vanilla Map by Sidai

Sunset Falls Limanı - Sidai tarafından Vanilya Haritası - Şehirler Skylines

Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah ve San Diego’daki sıradağlarına dayanan Sunset Falls Limanı, vanilya tarzı bir haritadır. Bu harita, atölyeden tonlarca varlığı indirmenize gerek kalmadan karmaşık ayrıntılı bir haritaya sahip olmanızı sağlar.

Bu harita, doğrudan başlangıç ​​bölgesinde kurulu rüzgar türbinleri ve enerji hatları tarafından desteklenen stokta gelir. Ek bir bonus olarak, dört farklı balık türü ve cevher, yağ ve verimli toprakla donatılmış çok sayıda düzlük ile birlikte gelir. Bu, şiddetle tavsiye edilen bir harita.

Haritayı İndir

7. Keçi Tepeleri HypoSim

HypoSim tarafından Kozi Kopce

Çek Cumhuriyeti’nden bir oyuncu tarafından tasarlanan Kozi Kopce, doğa ve medeniyetin mükemmel bir karışımı. Yemyeşil manzaraları, güzel dağları ve genel olarak nefes kesen manzarasıyla bu harita, yılın şimdiye kadarki ilk 10’u arasında yerini gerçekten hak ediyor.

Ayrıntılı karayolu ve demiryolu ağları, bu haritanın öne çıkan özelliklerinden yalnızca birkaçıdır. Güçlendirilmiş ayrıntılar için Park Life DLC’yi kullanmanız önerilir.

Haritayı İndir

6. Fair Haven sıralama 4T2

Fair Haven by 4T2 - Cities Skylines 2020 Yılının En İyi 10 Haritası

İnce ayrıntıların ve karmaşık bir şekilde örülmüş bir ortamın hayranıysanız, 4T2’leri (kırk iki olarak telaffuz edilir) kesinlikle seveceksiniz, Fair Haven. Ve bu harita gerçekten ismine dayanıyor. 4T2’nin Cities Skylines’daki ikinci haritasıdır ve iki nehir (biri büyük diğeri küçük nehir), çok sayıda balık içeren bir deniz ve endüstriler için çok sayıda verimli toprak, petrol ve mineral kaynakları içerir.

Haritayı İndir

5. Birçok Takımada Wellington6012

Wellington6012 tarafından Banyak Takımadaları

Kişisel oynanış düşünülerek tasarlanan bu harita, Wellington6012’den beklediğimizden oldukça farklı. Ancak bu kişisel önyargıya rağmen, bu haritanın oyundaki en sevilen manzaralardan biri olduğu ortaya çıktı. 4 karayolu bağlantısı, dört demiryolu bağlantısı, 2 hava yolu ve 2 nakliye rotası içeren bir bağlantı ve altyapı sistemi ile bu harita açıkçası mükemmele yakın. Bu Seyşeller temalı haritanın 2020 yılı için ilk beş haritamızda yer alması şaşırtıcı değil.

Haritayı İndir

4. Amsvartnir Gölü Wafthrudnir

Wafthrudnir tarafından Amsvartnir Gölü

Bu orta zorlukta bir harita ve Wafthrudnir’in onu 2020 için ilk 10’a yerleştiren ikinci haritası. Bu listedeki çoğu haritanın aksine, Amsvartnir Gölü bir şehir inşa etmek için çok sayıda düz arazi içeriyor. Ancak Wafthrudnir, işleri biraz daha ilginç hale getirmek için stratejik olarak bazı zorlu topografya içerdiğinden, bu arazide hepsi bir gül sepeti değil.

Şili’deki bir vadiden esinlenen bu harita size şunları sağlar:

 • 4 yol bağlantısı
 • 3 tren bağlantısı
 • 1 gemi bağlantısı
 • 4 uçak bağlantısı
 • 390.000 ağaç

Waftrudnir, bu harita için Relight2Average LUT ile SCT-HOMECOMING temel temasını seçti. Bu yıl tartışmasız ilk 5 sırasına girmeye değer.

Haritayı İndir

3. Banff’ta Bahar Zamanı Hooper

Hooper tarafından Banff'ta İlkbahar

Kanada’daki Banff Ulusal Parkı’ndan esinlenen bu harita, bölgeyle aynı özellikleri paylaşıyor ancak hiçbir şekilde tam bir kopyası değil. Bununla birlikte, yine de harika bir harita ve gerçek Banff Ulusal Parkı’ndan daha iyi bir estetiğe sahip olmaya cesaret ediyorum.

Bu haritanın öne çıkan özelliklerinden bazıları, ikili dış yol bağlantılarını ve ikili dış uçuş yollarını içerir. İki dış yol bağlantısı, harita boyunca doğudan batıya uzanan Trans-Kanada Otoyolu ve doğudan batıya uzanan Kanada Pasifik Demiryoludur.

Bununla birlikte, dağlık arazi nedeniyle, harita içinde yer almaktadır, dışarıdan nakliye bağlantısı yoktur. Ancak endişelenmeyin, More Network Stuff modunu kullanarak kargo ve yolcu gemileri ekleyebilir ve onları kuzeydoğudaki Minnewanka Gölü’ne getirebilirsiniz.

Daha fazla gerçekçilik arayan oyuncular için Gelişmiş Araç Seçenekleri, daha küçük kargo gemileri ve tekneler için gemileri takas etmek için kullanılabilir.

Haritayı İndir

2. tarafından Mossissobo Anoupou Merynetjeru

Mossissobo Anoupou Merynetjeru tarafından

Ovaları, çok sayıda nehri ve dağlık bir arka planı seviyorsanız, Mossissobo’yu seveceğiniz neredeyse garantidir. Bu haritanın yıl boyunca en iyi 2 sırayı hak ettiğine bizi ikna eden temel özelliklerden bazıları şunlardır:

 • % 77 inşa edilebilir alan.
 • 16400 ve 10.000 sahne.
 • 2 karayolu bağlantısı.
 • 4 gemi bağlantısı.
 • 2 ray bağlantısı.
 • 2 uçak bağlantısı.
 • Petrol ve cevher rezervleri.

Bu haritayı ek bir ada ile de edinebilirsiniz, ancak bu bir dizi özel mod ve varlık gerektirir.

İyi ölçü ve genişletilmiş gerçekçilik için, bu harita aynı zamanda 3 kale, terk edilmiş evler, deniz fenerleri, bir yol kazası, bir gemi enkazı, bir heyelan, çok sayıda adacık, küçük göller ve şelaleler içermektedir.

Haritayı İndir

1. Valhalla yapan Ateş Getiren

Valhalla, Bringer Of Fire tarafından

Birincisi, artık emekli olmuş bir harita yapımcısının hazırladığı bir haritamız var. Şimdiye kadar 2020’de haklı olarak listenin en üstünde yer alan bu harita, harika peyzaj düzenlemesi yapan tüm çanlar ve ıslıklarla birlikte geliyor. Özellikleri arasında korunaklı bir koy, hızlı başlangıç ​​için bir hidro baraj gücü, bir tren asma köprüsü (diğer köprülerin yanı sıra), bir dağ zemini, kısmi bir batık otoyol bulunur ve en önemlisi, sizin için çok fazla yük oluşturmaz. İŞLEMCİ.

Göre Ateş Getiren, bir harita oluşturmak için hiç bu kadar çaba sarf etmedi. Valhalla’yı hayata geçirmek ve bu tasarıma bakmak 5 aydan fazla sürdü; her saniyeye değdiği açıktır. Ayrıca, karakteristik bir sinematik görünüm için Prop Anarchy, Relight (canlandırmak için) ve Lookup Tables (LUT) gibi bonus ayarlarla birlikte gelir.

Haritayı İndir

İşte orada var. En iyi 10 Şehir: 2020’nin Skylines haritaları. Nihai rehber listemizi okumaktan keyif aldığınızı umarız ve yorumlarınızı okumak için sabırsızlanıyoruz.