Wasteland 3 Co-Op Progress'in Sıfırlanması Nasıl Onarılır

Sans Luxe Apartments konumunu bulun

Sans Luxe Apartmanları, birçok oyuncunun bulmak ve erişmek için uğraştığı bir şey. Wasteland 3’teki Sans Luxe Apartments’ı bulmak çok zor bir iş olmasa da, sizi gerçekten öksüren, binanın içine erişim sağlamaktır. Neyse ki, bu konuda kesin bir rehberimiz var.

Bu kılavuzun altında, Sans Luxe Apartments’ın yerini bulmak ve Wasteland 3’te ona erişmek için yapmanız gereken her şeyi size anlatacağız. Kılavuzu tam olarak takip ederek konumuza ulaşacaksınız. hedefliyor. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, Wasteland 3’te Sans Luxe Apartments’ın yerini bulmaya bakalım.

Sans Luxe Apartments konumunu bulun – Wasteland 3

Sans Luxe Apartments’ı bulmak için, Colorado Springs’in ana merkez kasabasına gitmeniz gerekir. Daha spesifik olmak gerekirse, ana merkez bölgesinde Ranger HQ dışındaki daireleri bulacaksınız. Dairelere giriş yaptıktan sonra, haritanızı açın ve müzenin en arkasında etkileşime girebileceğiniz bir bina bulacaksınız.

Dairelerin bulunduğu binayı bulmak bir şey olsa da, tüm binayı keşfetmek için ona erişim sağlamalısınız. Bunu yapmak için, önce Tanrıların Bahçesinde Dorseylerle işinizi halletmeniz gerekir. İşin bittiğinde, adında ikinci bir görev alacaksın Komşum Olma. Katıldığınızdan emin olun. Bu görevi aldıktan sonra dairelere gidin ve giriş hakkı kazanın.

Buradaki görev, Rosie’ye apartman odalarından birindeki biriyle ilgili şikayetinde yardım etmenizi gerektiriyor. Bu görevi üstlenerek, Wasteland 3’teki Sans Luxe Apartmanlarının tüm binasına erişebileceksiniz. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanızın size biraz bilgi vermesini umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!