run galaxy apps pc

Samsung Galaxy Uygulamalarını Bilgisayarınızda Çalıştırma

Bu eğitimde, Samsung Galaxy uygulamalarını PC’nizde nasıl çalıştıracağınızı göstereceğiz. Şu an itibariyle pek çok kullanıcı evden çalışıyor olabilir. Bu durumda, bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz arasında sürekli geçiş yapmanız gerekebilir. Bu, her iki cihaz arasında hokkabazlık yapmak için oldukça zor bir görev olabilir. Ancak, bu sorunu kolayca halledebilirsiniz. Windows PC’nizde tam olarak kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir işlev var.

“Telefon Eşlikçiniz” olarak adlandırılan bu uygulama, tercih ettiğiniz tüm Galaxy uygulamalarını doğrudan PC’nizde çalıştırmanıza olanak tanır. Bunun dışında, belgelerinizi, resimlerinizi ve diğer dosyalarınızı PC’niz ve Samsung cihazlarınız arasında da senkronize edebilirsiniz. Aynı şekilde, telefonunuzun ekranını yansıtabilir, bildirimleri görüntüleyebilir, dosyaları ve medyayı aktarabilir ve hatta doğrudan PC’nizden mesajlara ve aramalara yanıt verebilirsiniz. Bu notta, bu eğitim, tercih ettiğiniz Samsung Galaxy uygulamalarını PC’nizde çalıştırmak için gerekli tüm adımları özetleyecektir. Takip etmek.

galaxy uygulamaları bilgisayarını çalıştır

Samsung Galaxy Uygulamalarını Bilgisayarınızda Çalıştırma

Başlamak için, PC’nizin Windows 10 sürüm 1809 veya üzerini çalıştırdığından emin olun. Aynı hatlar boyunca, cihazınız da uyumluluk listesine ait olmalıdır. Ayrıca, bilgisayarınıza bir Microsoft hesabı eklemelisiniz. Son olarak, Samsung cihazınız ve PC’niz aynı kablosuz ağa bağlı olmalıdır. Yukarıdaki tüm gereksinimler karşılandıktan sonra, Samsung Galaxy uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırma adımlarına devam edebilirsiniz.

ADIM 1: Galaxy Cihazınızı Windows’a bağlayın

 1. Bilgisayarınızda Bağlantı Telefonu web sitesine gidin ve Telefonunuzu Açın seçeneğine tıklayın. Bir QR kodu gösterecektir.
  QR kod
 2. Bu noktada, Samsung Galaxy cihazınızdaki Hızlı ayarlar paneline gidin. Orada Windows Bağlantısı seçeneğini görmelisiniz, üzerine dokunun.
  pencerelere bağlantı
 3. Şimdi PC’nizde açtığınız QR Kodunu mobil cihazınız üzerinden tarayın. Bu, Galaxy cihazınızda PC’nizdeki aynı Microsoft Hesabı ile oturum açacaktır.
 4. Ardından, Cihazınızı ve PC’nizi Bağlayın ile ilgili olarak cihazınızda bir bildirim almalısınız. Devam’a dokunun.
  Samsung Galaxy PC'nizi bağlayın
 5. Aynı şekilde, istediği gerekli izinleri de vermeniz gerekecektir. Ardından kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Bununla, Galaxy cihazınızı başarıyla PC’nize bağladınız. Şimdi, aşağıda belirtilen talimatları kullanarak PC’nizde Samsung Galaxy uygulamalarını çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

ADIM 2: PC’nizde Samsung Galaxy uygulamalarını çalıştırın

 1. Artık cihazınız PC’nize bağlandığına göre, Telefonunuz uygulamasını PC’nizde görmelisiniz.
 2. Sol menü çubuğundan Uygulamalar seçeneğini seçin. Bu, daha sonra cihazınızda bilgisayarınıza yüklenmiş olan tüm uygulamaları görüntüleyecektir.
 3. Şimdi PC’nizde çalıştırmak istediğiniz istediğiniz Galaxy uygulamalarına tıklayın.
  samsung galaxy uygulamaları
 4. Aynı doğrultuda, cihazınızın ekranını PC’nize aktarmak için Telefon Aç ekran seçeneğini de kullanabilirsiniz.
 5. Not tutabileceğiniz bazı kullanışlı hareketler, cihazınıza tek bir dokunuşa karşılık gelen bir Tek tıklama içerir. Benzer şekilde, çift dokunmak için çift tıklayın ve cihazınıza dokunup basılı tutmak için tıklayıp basılı tutun, diğer bazı kullanışlı hareketlerdir. Önceki ekrana dönmek için ekrana sağ tıklama da yapabilirsiniz.

Bununla, Samsung Galaxy uygulamalarını PC’nizde çalıştırma adımlarına ilişkin kılavuzu tamamladık. Aşağıdaki yorumlar bölümünde görüşlerinizi bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.