Note 20 Punch Hole Cutout Wallpapers

Samsung Galaxy Note 20 / Ultra Punch Hole Cutout Duvar Kağıtlarını İndirin

Bu eğitimden, en son Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Punch Hole Cutout Duvar Kağıtlarını indirebilirsiniz. Samsung Note serisinin, özellikle S serisine göre alıcılara ekstra bir avantaj sağladığı her zaman belirtilmiştir. Bu bağlamda, Note segmentindeki en son amiral gemileri, yukarıda belirtilen ifadeye neredeyse adaletli görünüyor. Bu güç dolu cihazlar, bugüne kadarki en zengin özelliklere sahip Galaxy cihazları arasındadır.

Cihazlarınızı daha da kişiselleştirmek için, cihazınızda pişirilen çok sayıda stok duvar kağıdını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, zımba deliği kurulumuna saygı duyulduğunda çok az şey sunarlar. Bu kapsamda bugün Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Punch Hole Cutout Duvar Kağıtlarını paylaşacağız. Hepsi çentikle mükemmel uyum içindedir ve düzenine tam anlamıyla uygundur. Ancak indirme bağlantısını paylaşmadan önce bu cihazların özellikler sayfasına bir göz atalım.

Note 20 Punch Hole Cutout Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Cihazına Genel Bakış

Her iki cihaz da tonlarca kayda değer özelliğe sahip ve tüm ön koşulları yerine getirmeyi başardı. Ultra varyanttan bahsedersek, o zaman devasa 6.9 inç ekran 1440 x 3088 piksel çözünürlüğe ve etkileyici 120 hz yenileme hızına sahip. Kaputun altında, ABD varyantı için sekiz çekirdekli Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ yonga seti ve Global için Exynos 990 elde edersiniz.

Aynı doğrultuda, ABD yapımı GPU olarak Adreno 650 ile birlikte gelirken, Global yapıda Mali-G77 MP11 GPU bulunur. Dahası, iki farklı kombinasyonda gelirler: 256GB 8GB RAM ve 512GB 8GB RAM. Kamera departmanından bahsedecek olursak 108 + 12 + 12MP ile üçlü bir arka kamera kurulumu var. Bunlar videoları kaydedebilir. [email protected] Ön tarafta, tek bir 10MP kamera alırsınız. [email protected]/ 60fps video kayıt yetenekleri.

Cihaz, kutudan çıkar çıkmaz en son One UI 2.5 (Android 10) tabanlıdır. Tüm bu ağır özellikleri desteklemek için, 25W hızlı şarjın yanı sıra 15W kablosuz şarj ve hatta 4.5W Ters kablosuz şarj özelliğine sahip 4500mAH pil elde edersiniz. Hiç şüphe yok ki Samsung, pek çok özelliğe sahip. Ancak, cihazınıza kişiselleştirme açısından ekstra bir avantaj sağlamak için, aşağıda paylaştığımız Note 20 ve Note 20 Ultra Punch Hole Cutout Duvar Kağıtlarını kullanmayı düşünebilirsiniz.

Duvar Kağıtlarını İndir

XDA Genç Üyesi AkashDJ, yukarıda bahsedilen her iki cihaz için de çok sayıda delikli duvar kağıdı içeren bir uygulama geliştirdi. Bu duvar kağıtlarının çözünürlüğü sabit değildir, bazıları 1440 X 3040 piksel, diğerleri 1920 X 2880 olabilir. Aşağıda, bu duvar kağıtlarının cihazınıza nasıl görüneceğinin önizlemelerinden bazıları verilmiştir.

Bu duvar kağıtlarını ücretsiz olarak uygulayabilseniz de, onları indirmek için biraz para harcamanız gerekeceğini unutmayın. Aynı şekilde canlı duvar kağıtları da ücretlidir. Bununla birlikte, uygulamayı aşağıdaki Play Store bağlantısından indirebilirsiniz:

Yüklendikten sonra, uygulamayı başlatın, cihazınızı seçin ve çok sayıda Note 20 ve Note 20 Ultra duvar kağıdıyla başlayın. Bu duvar kağıtlarını uygulamak için Ayarla düğmesine basın ve ardından tercihinize göre Ana Ekranı, Ekranı Kilitle veya Her İkisini de seçin.

note 20 duvar kağıtları

Bununla, Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Punch Hole Cutout Duvar Kağıtları üzerindeki kılavuzu tamamlıyoruz. Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde aynı şekilde paylaşın. Ayrıca, diğer OEM’lerden de kontrol etmeniz gereken bazı stok duvar kağıdı koleksiyonlarını burada bulabilirsiniz.