Marvel’s Avengers: How to Heal Your Health

Sağlığınızı Nasıl İyileştirirsiniz?

Merakla beklenen Marvel’s Avengers’taki savaşlar, tıpkı filmdeki benzerleri gibi, yoğun ve tehlikelidir. Gök gürültüsü tanrısı Thor bile içlerindeki ölümcül hasara karşı bağışık değildir. Er ya da geç, özellikle zarar verici bir saldırı ile karşılaştıklarında kahramanlarınıza kesinlikle yardım etmeniz gerekecek.

Artık Avengers hayranlarının oyundaki iyileştirme algoritması konusunda biraz kafası karışmış durumda. Sağlıklarını iyileştirmek için ne yapmaları gerektiğini anlayamıyorlar. Şimdi, Marvel’s Avengers’daki kahramanların sağlığını nasıl iyileştirebileceklerini anlamalarına yardımcı olacağız.

Marvel's Avengers: Sağlığınızı Nasıl İyileştirebilirsiniz?

Marvel’in Yenilmezlerinde Kahramanlarınızın Sağlığını Nasıl İyileştirirsiniz?

Marvel’s Avengers’da, oyunda bölümler arasında yatarken bulacağınız küçük yeşil küreleri toplayarak kahramanlarınızın sağlığını iyileştirebilirsiniz. Bunlardan bazıları, artı işaretiyle işaretlenmiş farklı kaplar açılarak elde edilebilir. Oldukça nadirdirler, ancak bunlardan birini her açtığınızda cömert miktarda sağlığı geri kazandırırlar. Bu, düşmanların büyük bir saldırısının ortasındayken onları vazgeçilmez kılar.

Benzer şekilde, öldürülen düşmanlardan oldukça düzenli düşüşler olarak biraz daha az miktarda sağlık küresi elde edebilirsiniz. Böylece, herhangi bir sağlık sandığına erişiminiz olmadığında sağlığınızı güvenli bir bölgede tutmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Marvel’s Avengers’da Bayan Marvel olarak oynuyorsanız, o zaman sağlığınızı geri kazanmak için başka benzersiz bir yönteminiz var. Elastik ve kapsamlı güç merkezini kontrol ederken sağlığınızın bir kısmını küçük parçalar halinde yenileyebilirsiniz. Bunun için Xbox One’ınızda LB’ye ve PlayStation 4’ünüzde L1’e basmanız gerekir. Diğer yeteneklere benzer şekilde, kullanımdan sonra bir süre soğumasına izin vermelisiniz. Sonuç olarak, iyileşmeden hemen sonra zarar görmeniz durumunda onu kullanamazsınız.

Şimdilik bu kadar. Umarız rehberimiz, Marvel’s Avengers’da sağlığınızı iyileştirmekle ilgili her şeyi doğru bir şekilde anlamanıza yardımcı olur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim.