Rocket League’de Nasıl Daha Fazla Kredi Kazanılır?

Rocket League Kredileri, Rocket League’in yeni ana para birimi haline geldi ve bu krediler eski anahtarların yerini aldı. Krediler, Rocket Pass’ı yükseltmekten diğer kullanıcılarla ürün ticaretine kadar çeşitli kullanımlara sahiptir. Bu kredileri kullanarak heyecan verici özellikler satın alabilirsiniz.

Krediler, paranın gerçek hayattaki işleyişine çok benzer. Ne kadar çok sahipseniz, oyununuz o kadar heyecan verici olacaktır. Bu kılavuz, krediler, bunların kullanımları ve nasıl kredi kazanacağınızla ilgili her şeyi anlamanız için ayrıntılı bir görünüm sunar.

Rocket League'de Nasıl Daha Fazla Kredi Kazanılır?

Rocket League’de Nasıl Daha Fazla Kredi Alabilirsiniz?

Daha önce açıklandığı gibi Kredi, Anahtarların yerini alan oyun içi para birimidir. Bunlar, yeni özellikler satın almak ve oyun deneyiminizi geliştirmek için kullanılır. Oyundaki Eşya Dükkanlarından eşya satın alabilirsiniz. Aşağıda Rocket League Kredilerini kullanarak yapabileceklerinizin listesi bulunmaktadır.

 • Krediler, Öne Çıkan Ürünleri Öğe Mağazasından satın almak için kullanılabilir.
 • Krediler, Rocket Pass’ınızı yükseltmek için kullanılabilir.
 • Taslaklardan öğeler oluşturabilirsiniz.
 • Özelliklerinizi veya eşyalarınızı başka oyuncularla takas edebilir ve karşılığında kullandığınız eşyaları alabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu kredilerin kullanımına ilişkin sınırlamalar vardır. Kredi satın aldığınızda, kredilerin daha sonraki kullanımına otomatik olarak bir sınırlama getirilecektir. Sınırlamalar veya Takas Bekletme, üç günlük süreye eşdeğer 72 saat sürer. Takas Bekletme sırasında konulan sınırlamalar şunlardır:

 • Hesabınızdaki tüm Krediler, Takas Bekletme kapsamına alınacaktır, bu da Kredileri artık Takas Bekletme süresi boyunca kullanamayacağınız anlamına gelir.
 • Takas Bekletme sırasında Krediler kullanarak Taslaklardan oluşturduğunuz eşyalar da takas için sınırlı olacaktır.
 • Takas Bekletme sırasında Kredilerle satın alınan Pro Roket Geçiş Seviyesindeki öğeler de takas için sınırlandırılacaktır.

Takas Bekletme bittiğinde tüm bu sınırlamalar sona erecektir. Ardından, yukarıda listelenen tüm öğeleri tekrar takas edebilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise, oyunun diğer oyuncularıyla eşya takası yaptığınızda, takas penceresinde sadece bir oyuncunun Krediye sahip olabileceğidir. Bir ürün için Kredi takas edebilirsiniz. Kredilerinizi başka Kredilerle takas edemezsiniz.

Rocket League Kredisi Oyun İçinde Nasıl Alınır?

Rocket League Kredisi almanın yolları aşağıdadır. Bunları takip edebilir ve daha fazla kredi kazanabilirsiniz.

 1. Aralık 2019’da oyun geliştiricileri tüm anahtarları otomatik olarak krediye dönüştürdüğünde herkes Rocket League kredisi kazandı. Dolayısıyla, envanterinizde anahtarlar varsa, tüm Anahtarlar 3 Aralık 2019’da otomatik olarak Krediye dönüştürüldü.
 2. Rocket League Kredileri doğrudan para kullanılarak satın alınabilir (bu durumda gerçek dünyanın gerçek parası). Krediler, Öğe Mağazasından satın alınabilir. Kredileri Garajdan da satın alabilirsiniz. Kredilerin fiyatı ise çok yüksek.
 3. Rocket League Kredilerini almanın daha ucuz yolu, onları RocketPrices web sitesinden en iyi fiyatlarla ve hızlı teslimatla satın almaktır.
 4. Kredileri satın almak istemiyorsanız, gerçek para harcamadan kredileri kazanmanın yolları vardır. Rocket Pass Premium’da daha fazla kredi kazanabilirsiniz. Ancak Rocket Pass Premium’un kilidini açabilmek için önce 1000 kredi ödemeniz gerekir.
 5. Kredi kazanmanın diğer bir yolu da diğer oyuncularla eşya takas etmektir. Bu seçenek, RL ticaret piyasasında yeterince değerli ürüne sahip olanlar için en iyisidir. Bu Rocket League öğelerini diğer oyunculara satabilir ve karşılığında kredi kazanabilirler. Eşyalar ayrıca bazı Rocket League ticaret mağazalarına da satılabilir. Ancak mağazanın güvenilir olduğundan emin olmalısınız. RocketPrices böyle güvenilir bir mağazadır. Öğelerinizi, yalnızca öğelerin değerine göre belirlenen, hak eden bir fiyata satın.

Rocket League’de daha fazla kredi kazanmanın yolları bunlar. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.