Rocket League İletişimlerini Epic Online Services Hatası ile Düzeltin

Bazı Rocket League oyuncularının Epic Online Services ile iletişim hatalarıyla ilgili sorunlar yaşadığı görülüyor. Oyuncular Rocket League oyununu çevrimiçi olarak bağlamaya çalışırken birden fazla hata mesajı alıyor. “Epic Online Services ile iletişimde sorun yaşıyorum. Lütfen birkaç dakika içinde tekrar deneyin.” Bazı oyuncular da “Şu anda Epic Online Services’e bağlı değilsiniz. Yeniden bağlanmak ister misiniz? “

Şimdi, siz de onlardan biriyseniz, bu sorun giderme kılavuzu yalnızca sizin içindir. Ayrıca bazı Rocket League oyuncularının oyunda arkadaş listesine erişmeye çalışırken sorunlarla karşılaştığını da belirtmekte fayda var. “Ayrıcalıkları kontrol etme”. Neyse ki, bu hataların üstesinden gelmek kolaydır ve hızlı bir şekilde çözmek için aşağıdaki adımları kontrol edin.

Rocket League İletişimlerini Epic Online Services Hatası ile Düzeltin
Görüntü Kaynağı: Nintendo

Rocket League İletişimlerini Epic Online Services Hatası ile Düzeltin

  • Öyleyse, eğer durumda, bu sorunu bir süredir yaşıyorsanız, sizin tarafınızdan olmuyor. Her şeyden önce, her ikisini de kontrol etmeniz gerekir. Rocket League Heyecan tut ve Epic Çevrimiçi Hizmetler Twitter o anda meydana gelen bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Cevabınız evet ise, her şey normale dönene kadar birkaç saat kadar beklemeniz gerekir.

Epic Sunucuların kapalı kalma süresi veya bakım sorunu nedeniyle belirli bir hata meydana geldiğinden, etkilenen tüm Rocket League oyuncuları bu arada aşağıdaki olası geçici çözümlerden bazılarını denemelidir.

  1. Bilgisayarınızı / Dizüstü bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin.
  2. Wi-Fi Yönlendiricinizi veya Modeminizi Güç Döndürün.
  3. Alternatif olarak, oyunu kablolu bir bağlantı kullanarak oynamayı deneyin.
  4. Hem Epic Games başlatıcısının hem de Rocket League oyununun güncel olduğundan emin olun.
  5. Antivirüs programını ve Windows Güvenlik Duvarı’nı geçici olarak devre dışı bırakın.
  6. Herhangi bir VPN veya Proxy hizmeti kullanmadığınızdan emin olun.
  7. Hem Epic Games başlatıcısını hem de Rocket League’i doğru şekilde kaldırın ve yeniden yükleyin.

Yukarıdaki geçici çözümler sizin için işe yaramazsa, hataları tekrar kontrol etmeye çalışmadan önce bir süre beklemenizi öneririz. Çünkü bu senaryoda sizin tarafınızdan yapılacak pek bir şey yok.

Psyonix ve Epic Online Services’in bunu yakında kalıcı olarak düzeltmeye çalışacağını umabiliriz. O zamana kadar daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin. Başka sorularınız varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.