Roblox Gorilla Kodları (Kasım 2020)

Robox Gorilla, belirli öğeleri kazanmanıza yardımcı olacak pek çok kod içeriyor ve bunların çoğu Kasım 2020’de en yeniler. Oyunu oynamanın en iyi yolu, çalışma kodlarını ve diğer değerli verileri kullanmaktır. Ek olarak, tüm önemli Gorilla (Antiael’den Roblox oyunu) kodlarını tek bir özet halinde keşfedebilirsiniz.

Kodları kullandıktan sonra, akıllara durgunluk veren birçok şeye ve şeye sahip olabilirsiniz. Dahası, artık bazı dinamik kodlar var ve yakında daha da fazlası olacak. Şimdi doğrudan en son Roblox Gorrila Kodlarına geçelim.

Roblox Gorilla Kodları (Kasım 2020)

Roblox Gorilla kodları (Kasım 2020)

Burada Roblox Gorilla Kodları sıralı olarak düzenlenmiştir, bu nedenle bir numaralı oyununuzu bulun ve bağlantıya geçin. Üstelik kodların çoğuyla inanılmaz ödüller alacaksınız. Ancak, kodlar yakında sona erer, bu yüzden kısa olun ve hepsini geri alın.

  • Başlangıç: Bu kodu kullanabilir ve Antiael Gorilla görünümünü ücretsiz ödül olarak alabilirsiniz.
  • 25kLikes: Ücretsiz ödül olarak bir ton jeton almak için bu kodu kullanabilirsiniz.
  • 15kLikes: Ücretsiz ödül olarak bir ton nakit para kazanmak için bu kodu kullanabilirsiniz.
  • 5kLikes: Ücretsiz ödül olarak 2000 jeton kazanmak için bu kodu kullanabilirsiniz.
  • 1kLikes: Ücretsiz ödül olarak 1000 jeton kazanmak için bu kodu kullanabilirsiniz.
  • Goril: Ücretsiz ödül olarak 1000 jeton kazanmak için bu kodu kullanabilirsiniz.

Yeni kodlar çıktığında sayfayı yeni kodlarla güncellemeye devam edeceğimiz için buna yer işareti koymanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, bu kodları en kısa sürede kullanmayı denemelisiniz, çünkü bunların ne zaman geçerliliğini asla bilemeyeceksiniz!

Bu kodlar, bu yazının süresinin dolduğunu keşfetme ihtimalinize göre yazıldığı tarihe kadar denenmiş ve test edilmiştir. Sakıncası yoksa, kaldırabilmemiz için aşağıdaki yorumdaki belirli kodu bize bildirin.

Dikkat! Kodları yazdığınızda, hassas durumlar vardır ve bunlardan bazıları rakam veya büyük harf içerebilir.

Roblox Gorilla için Süresi Dolmuş Kodlar

Şimdiye kadar yok, kodların bitip bitmeyeceğini bilmiyoruz.

Gorilla Kodları Nasıl Kullanılır?

Kodları gorilde kullanmak istiyorsanız, oyunda sıralamaya devam edin ve ardından ekranın sağ tarafında bulunan kod düğmelerini arayın. Kod kullanma menüsündeyken, listemizdeki kodlardan birini kopyalayın ve içerik kutusuna yapıştırın ve ödülünüzü almak için Gönder’e basın!

Kodlar düğmesi sağ taraftadır. Sadece üzerine tıklayın.

Kodu kullanmak için Kodlar sembolüne (ekranınızın sağ yarısı) tıklamanız gerekir. Bundan sonra, sekmeyi (Kod…) açmak için kodu yazın ve Gönder düğmesine basın. Şimdi gidip ödülünüzü kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.