Roblox Battle Gods Simülatör Kodları (Kasım 2020)

Bu doğru mu, Kasım 2020 için en iyi Roblox Savaş Tanrıları Simülatörü Kodlarını mı arıyorsunuz? Eğer evet ise, o zaman doğru yerdesiniz. Fight Gods Simulator, Roblox oyunlarında yer alan en iyi istemci oyunlarından biridir. Bu oyunda, oyuncular canavarları toz haline getirerek ve gözetmenleri ele geçirerek destansı geliştirebilirler. Bu Roblox test sisteminde olabildiğince inanılmaz geliştirin.

Hepimizin ilahi bir varlık olması ve bu tür bir yoğunluğu hissetmemiz gerekiyor. Roblox Battle Gods Simulator’un bu kadar eğlenceli olmasının nedeni budur. Kendinizi muhteşem şeylerle donatacak, havalı silahlarla kendinizi silahlandıracak ve en sağlam tanrı olmak için farklı oyunculara karşı savaşacaksınız.

Roblox Battle Gods Simülatör Kodları (Kasım 2020)

Aşırı tanrılığa ulaşmak için daha basit bir zamana ihtiyacınız varsa, burada oluşturduğunuz bu kodları değerlendirmelisiniz. Bu maçta hakimiyet kurmanız gerektiğinde önemli bir gorilden kaçmalısınız. Sonunda, canavar için tuzaklar ve çok daha fazlasını satın almak için nakit bulmalısınız.

Aynı şekilde, tüm zorluğunuzda size yardımcı olması için bu kodları burada kullandığınızdan emin olmalısınız.

  • 15 beğeni: bu kodun 1 kullanımı var ve birkaç mücevher veriyor
  • Kenar: 25000gems
  • Yeni oyun: 100000 mücevher

Roblox Battle Gods Simulator’da Kodlar Nasıl Kullanılır?

Bu oyunda kodları kullanmak için:

  1. Oyuna girin ve ekranın alt kısmındaki mavi Twitter sembolüne dokunun. Kodu yeniden sıralamak veya yazmak için bir bölüm içeren bir pencere açılacaktır.
  2. Kodun tamamını yazıldığı gibi girin ve benzer bir yazım ve büyük harf kullanımına sahip olduğunuzdan emin olun.
  3. Stokunuzda görünmesi gereken ödülünüz için geri alın.

Yine de, geri almaya çalıştığınız kod doğru değilse veya süresi dolmamışsa, gönder düğmesine dokunma seçeneğiniz olmayacağını unutmayın. Bu satırlar boyunca, kodları bizim özetimizden yeniden sıralarsanız daha iyi olur.

Ancak, alana yazdığınız kodun doğru olmasına her zaman dikkat edin, çünkü yanlışsa, gönder düğmesine tıklayamazsınız. Bu yüzden buradan kopyalayıp yapıştırmanız iyi olur.

Kodları kullanmak için menüyü yükselten ekranınızın sağ tarafındaki Twitter sembolünü keşfedin. Kutuya herhangi bir kodu girin ve “Gönder” i tıklayın.

En son kodlar ve bunların nasıl kurtarılacağı hakkında bilmeniz gereken tek şey budur. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.