Rex in Risk of Rain 2’nin kilidini açma

Yakın zamanda Risk of Rain 2’de oyuna 3 yeni karakter eklendiğini gördük. Üç yeni karakterden biri, yarı bitki ve yarı robot ortakyaşam olan Rex. Rex, oyunda kilidini açmak ve oynamak için en iyi karakter olarak görünmese de, yeni karakteri denemek ve eğlenceli yetenekleriyle oyunda ustalaşmak kesinlikle eğlencelidir.

Bugün bu kılavuzda, Rex in Risk of Rain 2’nin kilidini açma sürecini inceleyeceğiz. Rex of Rain 2’nin kilidini açmak, oyundaki bir görevi tamamlamanızı gerektirir. Zorluk, dikkatli olmayı düşünmeniz gereken zor bir sorundur. Bu yüzden daha fazla gecikme olmadan, Risk of Rain 2’de Rex’in kilidini nasıl açacağımızı öğreneceğiz.

Rex in Risk of Rain 2’nin kilidini açma

Risk of Rain 2’de Rex’in kilidini açmak için oyuncuların Enerji santrali oyunda meydan okuma. Risk of Rain 2’deki bu özel zorluk, Abyssal Depths’teki bozuk bir robotu tamir etmenizi istiyor. Bunun için Kaçış Podunun arkasından alabileceğiniz Yakıt Dizisini kurmanız gerekmektedir.

İlk ortamın kendisi sırasında Yakıt Dizisini almalısınız. Bu mücadelede onu elde etmek oldukça kolay bir iş olsa da, sonrasında gelenler oldukça zor. Yakıt Dizisini aldığınızda, ekipman yuvanızı kaplayacaktır. Onunla meşgulken, onu Risk of Rain 2’deki dördüncü ortamlardan biri olan Abyssal Depths’e taşıyacaksınız.

Yakıt Dizisini takılıyken etkinleştirmek size% 300 hasar verir ve bu da sizi anında öldürür. Buna ek olarak, sağlığınızı% 50’nin altına düşürmek, Yakıt Dizisinin otomatik olarak patlamasına neden olacaktır. Şimdiye kadar, bu meydan okumayı neyin zor hale getirdiğini anlamış olabilirsiniz. Bununla birlikte, amaç oyunda Rex’in kilidini açmaksa, o zaman çok öğütmen gerekecek.

Yakıt Dizisini etkinleştirmeden veya sağlığınızın yarısının altına düşürmeden Abis Derinliklerine getirmek, üstesinden gelinmesi gerçekten zor bir iştir. Ancak çözümümüz olmadığından, oyuncular Rex’in kilidini açmak için işe koyulacaklar. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!