Rescue and Smart Assistant Aracını Kullanarak Motorola Telefonun Engelini Kaldırma

Bu kılavuzda, Motorola cihazınızı Rescue and Smart Assistant Tool kullanarak nasıl açacağınızı göstereceğiz. Motorola yavaş ama emin adımlarla önümüzdeki yıllarda gerçek haline yükseliyor. Etkileyici G serisinden temiz stok Android işletim sistemi deneyimine kadar, son kullanıcılara sunabileceği çok şey var. Motorola’nın kendi işletim sistemi stoklara oldukça yakın olsa da, Android One teklifi zengin cephaneliğine daha fazlasını ekliyor. Ama bu o değil.

Teknoloji meraklıları arasındaysanız, sizin için de çok şey var. Bu OEM, özel geliştirmede oldukça aktif olmuştur. Çok sayıda mod ve ince ayarlardan özel ROM’lara ve kurtarmaya kadar olasılıklar sonsuzdur. Aynı şekilde, Magisk aracılığıyla köklendirerek sistem bölümüne bile erişebilirsiniz. Bununla birlikte, tüm değişiklikler bazen oldukça riskli olabilir.

Doğru şekilde gerçekleştirilmezlerse, aygıt bir önyükleme döngüsüne gidebilir veya yumuşak tuğlalı olabilir. Ama şimdi bu konuda bazı iyi haberler var. Cihazınız bu tür sorunlarla karşı karşıya kalırsa, onu kolayca normal durumuna geri getirebilirsiniz. Rescue and Smart Assistant Tool’u kullanarak herhangi bir Motorola cihazının engellemesini kaldırabilirsiniz. Ve bu kılavuzda size bunun nasıl başarılabileceğini göstereceğiz. Ayrıntılı talimatlar için takip edin.

unbrick motorola

Rescue and Smart Assistant Aracını Kullanarak Motorola Telefonun Engelini Kaldırma

Motorola Kurtarma ve Akıllı Asistan Aracı, epeyce kullanışlı işlevlerle birlikte gelir. Bunlar, yazılım sorunlarını düzeltme, donanım sorunlarını ayıklama, veri yedekleme, araç kutusu ve cihazınızın engelini kaldırma becerisini içerir. Ve bu kılavuzda, bu son özelliği kullanacağız.

Motorola Rescue and Smart Assistant Tool Kullanıcı Arayüzü

Bugün size Motorola cihazınızı Rescue and Smart Assistant Tool kullanarak nasıl çözeceğinizi göstereceğiz. Karşılanması gereken tek bir gereksinim var – cihazınız Fastboot Moduna önyükleme yapabilecek konumda olmalıdır. İşin iyi yanı, cihazınız bir önyükleme döngüsü veya yumuşak tuğla durumundaysa, onu yukarıda belirtilen moda kolayca önyükleyebilmenizdir. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, talimatlara geçelim.

Talimat Adımları

 1. Her şeyden önce, Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’u indirip kurun.
 2. Kurulduktan sonra başlatın ve Kurtarma bölümüne gidin.
  kurtarma motorola unbrick
 3. Şimdi Rescue Now düğmesine tıklayın ve Fastboot Modu bölümüne yönlendirilmelisiniz.
  şimdi kurtar
 4. Motorola cihazınızın engellemesini kaldırmak için bir sonraki adım, cihazın Fastboot’a başlatılması ve PC’ye bağlanmasını gerektirir. Bunun için cihazı kapatın ve USB kablosunu PC’ye bağlayın.
 5. Ardından Sesi kısma tuşunu basılı tutun ve USB kablosunu cihaza bağlayın. Cihazınızda Android logosunu gördüğünüzde Sesi Kısma tuşunu bırakın.
 6. Şimdi cihazınızı tanımlayacak ve ilgili bilgileri listeleyecektir.
 7. Sağ altta, yanında cihazınız için bağlantılı ürün yazılımı dosyası olacak Hedef Resim bölümünü görmelisiniz. Firmware adına tıklayın ve indirme işlemi başlamalıdır.
  bellenimi indir
 8. Son olarak, Şimdi Kurtar düğmesine tıklayın, ardından görüntülenen onay iletişim kutularında Tamam ve Devam et düğmesine tıklayın.
  Onay Motorola unbrick
 9. Kurtarma işlemi şimdi başlayacak ve birkaç dakika sürecektir.
  kurtarma süreci
 10. Tamamlandığında, Kurtarma Tamamlandı iletişim kutusunu almalısınız, Tamam’a tıklayın.
  motorola unbrick tamamlandı
 11. Cihazınız şimdi işletim sistemine yüklenecektir. Aynı şekilde, Finish’e tıklayarak aracı artık kapatabilirsiniz.

Bu kadar. Bunlar, Rescue and Smart Assistant Tool’u kullanarak Motorola cihazınızın engellemesini kaldırma adımlarıdır. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Yuvarlayarak, işte aynı derecede faydalı bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.