Remothered: Kırık Porselen | Room 213 Kasa Kodu Nasıl Alınır

Remothered: Broken Porselen, İtalyan stüdyosu Stormind Games tarafından geliştirilen ve Modus Games tarafından yayınlanan bir hayatta kalma korku video oyunudur. Oyunun ilk sürümü 12 Ekim 2020’ye kadar uzanıyor ve PlayStation 4, Microsoft Window, Xbox One ve Nintendo Switch için mevcut. Oyun kısa süre önce viral hale gelirken, adı altında birçok korku sever edinmeyi başardı.

Oyunda ilerledikçe, 213 numaralı odadaki kasa kodunu alma göreviyle karşılaşacaksınız. Kasa aslında Balkon anahtarını koruyor, bu da oyuna daha fazla girmek ve ilerlemek istiyorsanız gerekli. Kasa kodunu almak için Remothered: Broken Porselen’deki Balkon anahtarı için Room 213 kasa kodunu nasıl alacağınızla ilgili kılavuzumuz size yardımcı olacaktır.

Remothered: Kırık Porselen | Room 213 Kasa Kodu Nasıl Alınır | Balkon Anahtarı

Güvenli kodu bulmanın ipucu kasanın kendisinde. Kasanın yanına gidip incelediğinizde, üzerine yapıştırılmış küçük bir kağıt parçası bulacaksınız. Bu kağıt, güvenli modeli ve kasa kilidini unutmanız durumunda veya teknik yardım için arayabileceğiniz bir telefon numarası vererek Güvenilir Kasa Talimatlarını gösterir.

Kasanın model numarasını ve telefon numarasını not edin. Ardından, Andrea’yı cezbetmek için bir telefon kullandığınız Lounge alanına dönün. Bu bölgeye geri dönmek için muhtemelen Andrea’yı tekrar cezbetmen gerekecek. İçeri girdikten sonra, aynı telefonu kullanın ve kasaya ekli kağıtta yazılı telefon numarasını çevirin. Şimdi kasanın model numarasını kullanacaksınız. Bunu girin ve otomatik mesaj, kasanın kilit açma kodu olan 3214 ile yanıt verecektir.

Oyuncuların çoğunun ana ipucunu kaçırmasının nedeni, en bariz olasılıkları görmezden gelmeleridir. İpucu bulmak ve güvenli kodu almak oldukça basittir, bu nedenle kılavuzu doğru şekilde izlerseniz, 5 dakika içinde alırsınız. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!