Red Dead Çevrimiçi Kılavuzu | Efsanevi Ruddy Moose’u bulun

Birkaç gün önce Rockstar, Red Dead Online’a üçüncü Efsanevi Geyiği ekledi. Aslında bu, Harriet’in görevinde göreceğimiz son Efsanevi Kanada Geyiği. Önceki iki Moose’un aksine, bu rastgele bir karşılaşma değil. Bu, bunu tespit etmek için gerçekten zamanında cevap vermek zorunda olmadığınız anlamına gelir.

Görevleri başlatmak için önce karakollarından birinde Harriet’e gitmelisiniz. Onu üç karakolundan herhangi birinde ziyaret edebilirsiniz ve bu, göreve başladığınız bölgeyi gerçekten etkilemeyecektir. Yine de sizi gerekli alana götürecek. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, Efsanevi Ruddy Moose’u çevrimiçi olarak Red Dead’de nasıl bulacağınıza dair kılavuzumuza gireceğiz.

Red Dead Online’da Efsanevi Ruddy Moose’u bulmaya hazırsanız ve hazırsanız, Harriet’e yaklaşarak başlayın. Ardından, görevler listesinden Efsanevi Ruddy Moose’u seçin. Şimdi, Red Dead Online’da sonunda Efsanevi Ruddy Moose’u bulmak için tek yapmanız gereken West Elizabeth’teki Blackwater’ın hemen dışındaki yüksek ağaçları dolaşmak. Efsanevi Ruddy Moose’u bulduğunuzda, onu kaçak avcılardan kurtarmayı seçebilir veya post için öldürebilirsiniz. Oyun onu kurtarmanızı istese de, post için öldürmek sizi yüzüstü bırakmaz.

Red Dead Çevrimiçi Kılavuzu |  Efsanevi Ruddy Moose'u bulun

Harriet’in görevi için Red Dead Online’daki üçüncü Ruddy Moose’un rastgele bir karşılaşma olmaması iyi bir şey. Bu nedenle, Moose’u ikinci konumda dolaşarak kesinlikle bulacaksınız. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!