Pokémon TCG Online APK – En Son Sürüm 2.74.0’ı İndirin

23 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün, Android için en son Pokémon TCG Online APK’sını ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Pokemon TGC, çalışması için internet bağlantısı ve tablet cihaz gerektiren bir kart oyunudur. Diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz veya onları bir turnuvaya katılmaya davet edebileceğiniz mükemmel bir kart oyunudur. Kart koleksiyonunuzu istediğiniz kadar genişletebilir, güçlendirici paketler açabilir, ayrıca diğer oyuncularla ürün ticareti yapabilirsiniz. Başlangıçta çok basit ve kolay bir başlangıç ​​deneyimidir. Daha sonra deneyiminizi bile özelleştirebilirsiniz.

Eh, öğrenmek çok eğlenceli ve zorlu bir oyun çünkü oyunda becerilerinizi gerçekten geliştirebilirsiniz. Ayrıca, Pokemon TGC’nin sunduğu bu tür bir esneklik oyuncular için takdire şayan. Bu nedenle, oyunun etrafında büyük bir hayran kitlesi var.

Ancak, geliştirici yakın zamanda en son sürümünü yayınladı. Oyunlar birçok dilde gelse de, bazı eksikler ve bazı hatalar vardı ve hepsi yeni sürümde düzeltildi.

Pokémon TCG Online APK - En Son Sürüm 2.74.0'ı İndirin

Pokemon TGC v2.74.0 Özellikleri

Girişte daha önce oyunun ne hakkında olduğunu belirttiğimizden beri. Bu nedenle, burada sadece Pokemon TGC oyununun 2.74.0 sürümündeki yenilikleri tartışacağız. Geliştirici The Pokemon Company International, güncellemede büyük bir değişiklik olmadığını söylüyor.

Ancak güncelleme, hata düzeltmeleriyle birlikte gelir. Böylece oyun oynarken rastgele çökmeler veya herhangi bir bağlantı sorunu yaşamayacağınız anlamına gelir. Dahası, Pokemon TGC’de artık yeni bir uzantı mevcut.

Şampiyon yolu, diğerlerinin yanı sıra şampiyon olmak için oynayabileceğiniz oyunda yeni bir modeldir. 25 Eylül’den beri, şampiyonun yolu Pokemon TGC’nin en son güncellemesinde mevcuttu.

Yani, hepsi Pokemon TGC oyununun yeni versiyonunda. Ancak küçük bir değişiklik var. Artık aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla UI dili var, böylece dünyanın her yerinden oyuncular oyunu ödeyebilir.

Ancak kart destekli diller hala aynı olabilir. Eşsiz destelerinizi yapmak istiyorsanız, pokemon TGc’de dünyaya meydan okuyun. Daha sonra, uygulamayı tabletinize indirmelisiniz.

Pokémon TCG Online APK – En Son Sürüm 2.74.0’ı İndirin

Burada Pokemon TGC oyununun APK dosyasını indirmek için bağlantı sağlayacağız. Ayrıca, bir OBB dosyasıyla ikinci bir bağlantı sağlayacağız. Pokemon TGC’nin MOD sürümüdür. Ancak, değiştirilmiş diğer uygulamalardan farklı olarak, bu size çok fazla ayrıcalık veya özellik sağlamaz. Birden çok cihaz aralığını destekler. Dahası, oturum açmak için artık bir Google hesabına ihtiyacınız olmayacak; doğrudan oynayabilirsiniz.

Pokémon TCG Çevrimiçi APK v2.74.0

Doğrudan İndirme Bağlantısı

PlayStore Bağlantısı

Pokémon TCG Online APK Eski Sürüm

Pokémon TCG Çevrimiçi v2.6 İndir