Pokémon Sword and Shield’s Crown Tundra’da Keldeo Nerede Bulunur ve Yakalanır?

The Sword and Shield genişlemesi Crown Tundra’da birçok efsanevi Pokémon bulunuyor. Efsanevi yaratıkların bu somutlaşmış örneklerini bulmak bazen zor olabilir. Keşfedilmesi en zor olanlardan biri canavar Keldeo’dur.

Yani siz de Kedeo’yu bulmak ve yakalamakla karıştırıyorsanız, en iyi yerdesiniz. Keldeo hakkında her şeyi ve onu keşfetmenin yollarını öğrenmek için ayrıntılı kılavuzumuzu okuyun.

Pokémon Sword and Shield's Crown Tundra'da Keldeo Nerede Bulunur ve Yakalanır?

Whois Keldeo?

Pokémon Sword and Shield’in ikinci genişlemesi, yani The Crown Tundra, bir dizi ilginç özellikle birlikte geliyor. Yeni bir hikaye moduna sahip ve aynı zamanda bir dizi efsanevi ve efsanevi Pokémon’u geri getirdi. Bu Pokémon’ların yanı sıra bir başka ilginç özellik de, yani efsanevi kuşlar geri geliyor.

Ayrıca Generation V’de tanıtılan Swords of Justice geri geliyor. Yeniden tanıtılan efsanevi Pokémon, Calyrex, efsanevi kuşların Galarian versiyonları ve efsanevi köpekler gibi birçok canavarı içeriyor.

Keldeo nasıl bulunur?

Yani, en zor efsanevi Pokémon canavarlarından biri Keldeo’dur. Keşfedilmesi zor. Bununla birlikte, bir Keldeo kapmanın ve onu Pokémon Sword and Shield’in The Crown Tundra’sında bulmanın bir yolu var. İşin püf noktası, Keldeo’yu daha sonra yakalayabilmek için önce Swords of Justice’in diğer üç üyesini yakalamanız gerektiğidir.

Diğer üç üye Cobalion, Terrakion ve Virizion’dur. Bu üçünü The Crown Tundra’da farklı yerlerde bulabilirsiniz. Onları aramak için etrafta dolaşmalısın.

Haritanın karşısında, farklı alanlara dağılmış ayak izlerini bulacaksınız. Bunlar, Adalet Kılıcı’nın diğer üç üyesini bulmanızda size rehberlik edecek. Belirli bir bölgedeki ayak izleri, belirli bir Crown Tundra üyesini bulmak için toplanmalıdır.

Cobalion’u bulmak için Roaring Sea Caves ve Frigid Sea’de 50 ayak izi toplamanız gerekir. Bu, veri araştırmasını% 100 tamamlayacak ve Cobalion’u Frigid Denizi’nde bir yerde görebilirsiniz. Şimdi gidip bunu yakalamalısın.

Virizion’u bulmak için Giant’s Bed alanından ayak izlerini toplamalısın. Bu, veri araştırmasını% 100 tamamlayacak ve Giant’s Bed alanında Virizion’u görebilirsiniz.

Benzer şekilde, Terrakion’u bulmak için Lakeside Mağarası ve Ballimere Gölü bölgelerinde ayak izlerini toplayın. Yine bu, veri araştırmasını% 100 tamamlayacak ve Terrakion’u Lakeside Mağarası’nda görebilirsiniz.

Böylece Swords of Justice’ın diğer üç üyesini de yakalayacaksınız. Keldeo’yu bulmanın bir sonraki adımı Ballimere Gölü’ne gitmek. Bu, bir ağacın altında boş bir saksı bulacağınız küçük bir ada. Burada Cobalion, Terrakion ve Virizion’u birlikte tutan bir kamp kurun. Kampta seçtiğiniz bir köri yapın.

Bu köri, yakında ortaya çıkacak olan Keldeo’yu çekecek. Keldeo’nun peşinden gidin ve bir savaş başlatın. Savaşı kazanın ve böylece canavarı yakalayın.

Keldeo, 65. seviyede görünen bir tür su canavarıdır. Bu, bazı şaşırtıcı hareketleri olan bir dövüş Pokémon’udur. Gizli Kılıç, Kutsal Kılıç, Kılıç Dansı ve Hidro Pompa ile birlikte gelir.

Pokémon Sword and Shield’s Crown Tundra’da Keldeo’yu bulmak ve yakalamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.