Does POF Block Or Ban IP Addresses?

POF, IP Adreslerini Engelliyor mu yoksa Yasaklıyor mu?

POF, Plenty of Fish anlamına gelir; dünya çapında 80’den fazla ülkede çevrimiçi arkadaşlık hizmetleri sunuyorlar. İnternet üzerinden bir ilişki veya tarih bulmak isteyenler için en iyisi bir platform. Ama soru şu: POF, IP Adreslerini Engelliyor mu yoksa Yasaklıyor mu? Cevap: Evet, Eğer mirasçı hizmet kurallarını ihlal ederseniz ve sosyal şiddet uygularsanız, kesinlikle hesabınızı bloke edecek ve hesabınızı devre dışı bırakarak size karşı işlem yapacaklardır. Ve sıkı gizlilik politikası kurallarına sahiptirler.

Her iki uçtan tüm kullanıcılar için güvenli şifreli bağlantılar kullanırlar ve POF portalının altında neler olup bittiğine odaklanırlar. Bazen mesajlar sunucudan geçmeyi durdurur, ancak genellikle sistemdeki bir aksaklık nedeniyle oluşur. Ancak, yanlış profili ve sorunlu içeriği yayınlamayın. Aşağıda, kısıtlamalardan kaçınmak için izlemeniz gereken topluluk kurallarını tartışıyoruz.

POF, IP Adreslerini Engelliyor mu yoksa Yasaklıyor mu?

POF, IP Adreslerini Engelliyor mu yoksa Yasaklıyor mu?

Hiç POF üzerinde bir engelleme veya yasaklama ile karşılaştınız mı? İşte gerçek bir ilişki bulmak için buradasınız, çünkü dikkatle uymanız gereken bazı kurallar ve düzenlemeler.

Sevginizi hemen bulmanın zaman aldığını biliyorum, ancak bu, POF’a doğru yanlış adımlar atacağınız anlamına gelmez. Hesaplarının yasaklanmasını önlemek için aşağıdaki 8 noktayı takip etmeniz yeterli.

1. Sahte Profiller

Çoğu insanın POF veya başka bir sitede Engelleme veya IP yasağı almasının ana nedeni budur. Bir ortak bulmak için aynı IP Adresine sahip birçok profil oluştururlar. POF algoritması bu tür etkinlikleri kolayca bulur ve sunucu hesaplarınızı Engeller.

2. Üyelerin Doğru Medeni durumu

POF Hesabı oluştururken doğru bilgilerinizi verin çünkü gelecek için güven oluşturur. Ve uyuşmazlık bilgisi verirseniz, içerik politikası ekibi bekar olduğunu veya boşandığını iddia eden kişilerin evli olduğunu tespit eder, profilleri kaldırılır.

3. Uygunsuz içerik yayınlamak

Erkeklerin ilgisini çekmek için sürekli kaba içerik yayınlarsanız ve çıplaklığı açığa çıkarırsanız, POF’da bu tamamen yasaktır. Profiliniz olumsuz yorumlar alıyorsa ve etkinliği engelliyorsa, hesabınız risk altında olabilir. POF, ayrımcılık ve saldırgan dile karşı sıfır toleransa sahiptir.

4. Yaş Kısıtlaması

Tüm üyelerin hizmetlerinden yararlanmak için en az 18 yaşında olması zorunludur. Başkaları kullanıcılardan herhangi birini reşit olmayan olarak işaretlerse, o hesap da derhal silinecektir. Ve hesap artık POF sitesinde mevcut olmayacak, sorunlu profil hemen rapor edilecektir.

5. Dolandırıcılardan Gelen Uyarı

Dolandırıcılar her yerdedir. POF’taki birine güvenmiyorsanız, onlara kişisel bilgilerinizi vermeyin. Bununla birlikte, şu an itibariyle POF platformu görüntülü sohbeti desteklemiyor. Kişisel olarak tanımıyorsanız veya en az bir kez tanışmışsanız, özel fotoğraflarınızı paylaşmamanızı tavsiye ederim. Çünkü dolandırıcılar gelecekte size şantaj yapmaya başlayabilir. POF, kullanıcının ilgi alanlarını ve gizliliğini korumak için çoğu spam göndericiyi kolayca tanıyabilen dahili bir AI aracına sahiptir.

6. Diğer Ülkelerden POF’a Erişim

POF’un kullanılamadığı ülkelerdeki kullanıcılar ve hesaplar spam olarak tanınır ve hızla silinir. POF sizin için bir zorunluluksa, yurtdışına seyahat ediyorsanız herhangi bir ülkeden güvenli bir şekilde erişmek için VPN hizmetlerini kullanmanızı öneririm.

7. Spam yapmaktan kaçının

POF’un yeni bir üyesiyseniz ve hemen bir kız arkadaş veya erkek arkadaş edinme konusunda biraz heyecanlıysanız ve aynı mesajı tüm profillere tekrar tekrar göndermeye başlarsanız, spam olarak algılanır. Öncelikle, herhangi bir sosyal platformda aynı içerikle kimliğinizi oluşturun, sadece şeyleri kopyalayıp yapıştırmakla kalmayın.

8. POF’ta gereksiz şeyleri teşvik etmek

Yani tek bir profille başlıyorsunuz, ancak viral hale geldiğinde, sadece büyük bir kitleniz olduğu için ürünleri tanıtmaya veya pazarlamaya başlıyorsunuz. Geleneksel değil. POF’un temel amacı, insanları bir çevrimiçi tanışma sitesi aracılığıyla birbirleriyle ilişkilendirmektir. Burada herhangi bir promosyon yapmayın; aksi takdirde profiliniz otomatik olarak kapanacaktır.

Sonuç

POF’un en önemli tercihi, tüm kullanıcılarının güvende olduğundan emin olmaktır. Bunu, kullanıcılarını yanlış profillerden ve çeşitli dolandırıcılıklardan korumak için yaparlar. Düzgün ve temiz bir sosyal profil oluşturmak ve romantik insanlar için bu güzel platformun tadını çıkarmak ve sevdiklerinizi bulmak da sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi tarafınızdan kabul edilemez herhangi bir eylem göstermeyin.

Bir cevap yazın