PicsArt Uygulamasından Çıkartma Nasıl Silinir

Normalde, insanlar bir anlam veya duygu ifade etmek için dijital görüntülerinde çıkartma kullanırlar. Çıkartmalar, emojilerin gelişmiş bir sürümü gibidir. Bugünlerde neredeyse tüm resim editörlerinde çeşitli özel çıkartma paketleri bulabilirsiniz. Kullanıcılar, komik mesajlarla bir görüntüyü değiştirmek için genellikle dijital çıkartmalar kullanırlar. Hatta dikkate değer resim düzenleme portalı PicsArt da çıkartmalar sağlar. Şimdi, kullanıcılar genellikle bunun mümkün olup olmadığını bir görüntüden çıkartmayı sil işlendikten sonra.?

İşlemden sonra, sonradan düzenleme ve cihaza kaydetme anlamına gelir. Yani, bir görüntüyü sonlandırıp üzerinde bir veya daha fazla çıkartma kullandığınızda, geri dönebilir misiniz? Bu kılavuzda, PicsArt’tan bir çıkartmanın kaldırılmasının mümkün olup olmadığını açıklayacağım.

PicsArt'ta bir resimdeki çıkartmayı silme

PicsArt’tan Çıkartma Silme

Teknik olarak konuşursak, bir görüntüyü düzenledikten ve işledikten sonra bir görüntüden çıkartma silmek mümkün değildir. Ancak, orijinal görüntünüzü çıkartma olmadan geri almak için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Orijinal Resmin Bir Kopyasını Saklayın

Bu, herhangi bir acemi veya profesyonel fotoğrafçının izlediği bir kuraldır. Profesyonel veya kişisel nedenlerle herhangi bir görüntüyü düzenlerken, orijinal görüntünün bir kopyasını saklamalısınız. Görüntüye herhangi bir çıkartma uyguladıysanız, işlenmiş görüntüyü silebilirsiniz. Ancak, yine de orijinal görüntüye sahip olacaksınız ve bunu başka amaçlar için kullanabilirsiniz.

PicsArt’ta Hesabı Sil

Şimdi, sorabilirsiniz, sadece bir veya birkaç resim için PicsArt hesabının silinmesi istenir mi? Bu tamamen size kalmış. Uygulamayı kullanmanıza değmez bulursanız, aboneliğinizi ve hesabınızı iptal edebilirsiniz. Hesabınızı tüm düzenlemelerinizi kaldırdığınızda, resim koleksiyonları da otomatik olarak kaldırılır.

Diğer Görüntü Düzenleyicileri kullanmayı deneyin

PicsArt’ta bir görüntü üzerindeki çıkartmayı silemezsiniz, o zaman aynı görüntüyü başka bir düzenleyiciye aktarabilirsiniz. Orada fotoğraftaki çıkartmaları çıkarmayı deneyebilirsiniz. İdeal olarak, çıkartmaları yüzde yüz çıkarmak mümkün olmayacaktır. Çıkartmayı görüntünün nesnesi üzerinde veya başka bir yerde kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır.

Photoshop kullanıyorsanız, çıkartmayı maskelemek için Kement aracını kullanmayı deneyebilirsiniz. Ardından çıkartmanın bölgesini arka plan görüntüsü ile çoğaltın. Şimdi, dediğim gibi, etiketi nereye koyduğunuza bağlı. Görüntünün birincil nesnesi üzerinde bir yere koyduysanız, çıkartmayı çoğaltmak, gizlemek veya silmek zor olabilir. Bu nedenle, orijinal görüntünün bir yedeğini kaydetmek önemlidir.

Bu nedenle, PicsArt kullanılarak düzenlenen bir resimdeki çıkartmaları silmenin uygun bir yolu yoktur. Ancak, orijinal görüntünün bir yedeğini tutabilir veya diğer profesyonel düzeydeki görüntü düzenleyiciler aracılığıyla çıkartmayı kaldırmayı deneyebilirsiniz. Yine de çıkartmayı resimden tamamen silemeyebilirsiniz. Umarım bu rehber bilgilendirici olmuştur.

Sonraki Kılavuz,