Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü

2021’in En İyi 5 Philips Süpürge Süpürgesi – Karşılaştırma

Akülü bir elektrikli süpürge mi arıyorsunuz,yorumları Kadınlar Kulübü, ancak hangisini seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Sana yardım edeceğiz. Bu yazıda , ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilmeniz için en iyi Philips süpürge elektrikli süpürgelerinden bazılarını seçtik .

Bildiğiniz gibi Philips, güzellik, yemek pişirme ve ayrıca ev temizliği gibi sektörlerde tanınan bir marka. Süpürge elektrikli süpürgeleri , piyasadaki en son özellikleri bir araya getirdiklerinden, sonuçların kalitesi ve sürekli yenilik ile öne çıkmaktadır .

Bu yazı boyunca, her numunenin özelliklerini analiz edeceğiz ve artıları ve eksileri tamamen objektif bir şekilde vurgulayacağız.

Başlayalım!

Philips SpeedPro MAX Aqua + – Ovma fonksiyonlu paspaslı süpürge tipi elektrikli süpürge

Size anlatacağımız ilk kablosuz elektrikli süpürge , aynı anda hem süpüren hem de ovalayan bir model olan Philips SpeedPro MAXA Aqua + . Bir 280 mililitre su deposu ve, deterjan ekleyerek, çıkarılabilir bir paspas sahip kaldırır bakterilerin% 99’a kadar . Bu seçenek, çok daha eksiksiz temizlik sonuçları sağlar.

Dikkate değer bir diğer özellik de, 80 dakikaya kadar kesintisiz çalışmaya izin veren özerkliktir . Bu sefer, büyük olanlar da dahil olmak üzere her tür ev için uygundur. Ayrıca , elektrikli süpürgeyi saklarken şarj etmek için bir duvara montaj aparatı içerir .

Bu numune, yapısı düz olduğundan ve tamamen yatay olarak yerleştirilebildiğinden , yatakların, mobilyaların veya kanepelerin altına kolay erişim için idealdir . Ayrıca öndeki LED ışıklar sayesinde karanlık alanlarda görünürlük elde edeceksiniz.

Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,

Bir dezavantaj olarak, yüksek fiyatından ve 84 desibel civarında olan yüksek gürültü seviyesinden bahsetmeye değer . Bu, akrabalarınız veya komşularınız için can sıkıcı olabilir.Artıları

✔️ Ovma işlevi

✔️ Büyük özerklik

✔️ Düz tasarım

✔️ LED ışıklı kafaEksileri

❌ Yüksek fiyat

❌ Oldukça fazla gürültü

Philips 8000 Serisi – Akülü Elektrikli Süpürge Evcil Hayvan Bulunan Evler için İdeal

Bir öncekinden farklı olarak fırçalama işlevi içermeyen kablosuz bir elektrikli süpürge olan Philips 8000 Serisi ile devam ediyoruz . Bu sahiptir 2 çalışma modu (standart ve turbo) ve kadar ulaşır özerklik 60 dakika , tek bir şarjla temiz 125m² evlere yeterli zaman.

Öte yandan, 600 mililitre kapasiteli bir tank ve toz parçacıklarının% 99,9’unu yakalayan üçlü bir filtreleme sistemi içerir. Bu, alerjisi olanlar veya solunum problemleri olan kişiler için uygun bir seçenek haline getirir.

Ayrıca bu prototip, hayvan tüylerini temizlemek için mini bir turbo fırça içerdiğinden evcil hayvanlarınız varsa idealdir . Diğer aksesuarlar arasında ekstra uzun dar başlık (ulaşılması zor alanlar için) ve 360 ​​derecelik emme başlığı bulunur.

Son olarak, Philips 8000 Serisinin (piyasadaki çoğu süpürge süpürgesi gibi) bir el tipi elektrikli süpürgeye dönüştürülebileceğini unutmamalısınız . Böylece mobilyalardan, masalardan ve hatta araba döşemesinden kiri emmek için kullanabilirsiniz.Artıları

Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,

✔️ Evcil hayvan bulunan evler için ideal

✔️ İyi filtreleme sistemi

✔️ Çeşitli aksesuarlar içerir

✔️ Çok YönlülükEksileri

❌ Yüksek fiyat

❌ Sadece 2 çalışma modu

Philips PowerPro Duo – Uygun fiyata basit model 

Seçtiğimiz üçüncü model, paranın karşılığını fazlasıyla almasıyla öne çıkan kablosuz bir elektrikli süpürge olan Philips PowerPro Duo . 40 dakika otonomiyi geçmediği ve LED ışıkları olmadığı için öncekilerden daha basit bir modeldir . Ayrıca pil şarj süresi yaklaşık 5 saattir .

600 mililitrelik tankı , kolay ve hijyenik bir boşaltma sistemine sahiptir , böylece ellerinizi lekelemeden biriken tozu dışarı atabilirsiniz. Ayrıca evinizdeki havayı arındıran ve daha sağlıklı bir ortam oluşturan 3 katmanlı bir filtreye sahiptir.

Bu dikey vakum, tek geçişte iyi temizlik sonuçlarını garanti eden PowerCyclone teknolojisi ile donatılmıştır . Buna ek olarak, TriActive turbo fırçanız her türden (büyük veya küçük) kirleri temizler ve halılarda daha iyi performans sunar.

Son olarak, kolay saklama için dik durduğundan bahsetmeye değer .Artıları

✔️ Paranızın tam karşılığı

✔️ Vakumlamada verimlilik

✔️ Kolay bakımEksileri

❌ Yavaş şarj

❌ LED ışığı yok

Philips Speedpro fc6727 / 01 – Hafif ve kullanışlı bir elektrikli süpürge mi arıyorsunuz?

Philips Speedpro fc6727 / 01 kablosuz süpürge süpürgesi, 40 dakikalık (standart çalışma modunda) ve 20 dakikalık (turbo modunda) bir özerklik sunar . Bu süre belirli alanları temizlemek için yetersiz kalabilir, bu nedenle büyük bir evde yaşıyorsanız bunu önermiyoruz.

Hayvan kıllarını etkili bir şekilde öldüren bir mini turbo fırça içerdiğinden evcil hayvanların bulunduğu evler için mükemmel bir modeldir . Bununla birlikte, dar ağızlık veya uzatılabilir tüp gibi diğer aksesuarları özlüyoruz .

Ana dezavantajlardan biri, tankın 400 mililitreyi geçmeyen kapasitesidir . Bunun sonucu, sistem hızlı ve hijyenik olmasına rağmen, oldukça sık boşaltmanız gerekecek olmasıdır.

Philips Speedpro fc6727 / 01’in, her şeyden önce hafifliğine ve yönetilebilirliğine işaret eden Amazon kullanıcılarından çok olumlu derecelendirmeleri olduğu unutulmamalıdır .Artıları

✔️ Evcil hayvan bulunan evler için ideal

✔️ LED ışıklı kafa

✔️ Hafif ve kullanışlı

✔️ Amazon hakkında iyi yorumlarEksileri

❌ Küçük depozito

❌ Düşük özerklik

Philips SpeedPro FC6723 / 01 – Paranızın tam karşılığı ve çok iyi fikirler

Size tanıtmak istediğimiz en yeni kablosuz elektrikli süpürge, Philips SpeedPro FC6723 / 01’dir. Gördüklerimiz arasında en az otonomiye sahip olan bu model ( 30 dakika ) ve tankı 400 mililitre kapasiteye sahip . Pil şarj süresi 5 saattir .

Maksimum hassasiyetle kir toplamanıza izin veren 180 derece esnek bir fırça ile donatılmıştır ve zorlu alanlarda (köşeler, duvarlar, mobilyalar vb.) Bile optimum sonuçlar sağlar. Ek olarak, yetersiz aydınlatılmış yerlerdeki tozu görselleştirmek için LED ışıklar içerir .

Onun sayesinde 2.43 kg , bu numune daha Bu tavanlar veya perdeler gibi temiz uzun yüzeylerine rahatlıkla kullanılabilir. Görevlerinizi bitirdiğinizde, duvara montaj tabanı sayesinde aynı anda saklayabilir ve şarj edebilirsiniz .

Son olarak, çoğu Philips prototipinin kolay bakımıyla karakterize edildiğini bilmelisiniz , çünkü tüm öğeler (filtre ve tank dahil) kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.Artıları

✔️ Hafif ve kullanışlı

✔️ Kolay bakım

✔️ LED ışıklı kafa

✔️ Şarj etme ve park etme tabanıEksileri

❌ Sadece 30 dakikalık operasyon

❌ Küçük depozito

❌ Yavaş şarj

Amazon’da en çok satan Philips Süpürge Süpürgeleri hangileri?

Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,

En iyi modellerden bazılarını analiz ettikten sonra, size Amazon’da en çok satan Philips kablosuz elektrikli süpürgelerin hangileri olduğunu gösteriyoruz.SATIŞ1Philips Speedpro FC6723 / 01 – Akülü El Tipi Dikey Süpürge, 2’si 1 Arada: Elde Taşınabilir Süpürge ve Elektrikli Süpürge, 180º Emme Fırçası, Led IşıkFarklı toprak ve kir türlerine uyum sağlamak için iki hız ayarıİKİPhilips Xc8045 / 01 8000 Serisi Kablosuz El Tipi Dikey Süpürge, Turbo Modda 60 Dakika Özerklik ve 28 Dakika, 360º Emme, Led Işık, Mini Turbo Fırça ve Uzun Menzilli Nozul Dahil, 25,2 V3Philips fc6727 / 01 Speedpro Elektrikli süpürge Hızlı kablosuz çok işlevli süpürge – 40 dakika bağımsız, LED’li 180 ° fırçaHer türlü zemin için 180 ° LED fırçası sayesinde hızlı ve güçlü bir emiş; Fırça ile 40 dakika ve turbo modunda 20 dakika bağımsızlık4Philips 5000 Serisi SpeedPro Aqua Mop ile Kablosuz Dikey Süpürge21.6v lityum iyon pil, 50 dakikaya kadar otonomi süresi sağlar5Philips PowerPro Aqua FC6409 / 01 3’ü 1 arada Torbasız Çubuk Vakumlu ve Elektrikli Süpürgeler

Hangi Philips kablosuz elektrikli süpürge satın alınır?

En iyi Philips süpürge süpürgesini seçmek, yalnızca size bağlı bir karardır. Hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız , ihtiyaçlarınızı ve yeni iş ortağınızın içermesi gereken faydaları düşünmenizi tavsiye ederiz .

To bilgiyi genişletmek Sağladığımız bu, iyi bir seçenek Amazon gibi web sitelerini danışmaktır. Orada tüm izleyiciler için kopyalar bulacak ve ayrıca kullanıcıların fikirlerini öğrenebileceksiniz. Size yardım edeceklerinden eminler!

En iyi Philips dik elektrikli süpürgeyi seçerken göz önünde bulundurulması gereken özellikler

En iyi Philips dik elektrikli süpürgeyi seçmek için bakmanız gereken temel özellikleri toplayarak bu makaleyi bitireceğiz.

  • Süpürgenin kalitesi: Philips emiş gücü hakkında bildirimde bulunmasa da, temizleme kapasitesini diğer kriterlere göre (kullandıkları fırçalar veya teknolojiler gibi) değerlendirebilirsiniz.
  • Özerklik : kablosuz elektrikli süpürgeler pil ile çalışır, bu nedenle süreye dikkat etmelisiniz. Büyük bir evde yaşıyorsanız, iyi özerkliğe sahip bir model seçmenizi tavsiye ederiz. Dikkate alınması gereken bir başka husus da yükleme süresidir.
  • Tank kapasitesi : büyük tanklar, daha az sıklıkta boşaltıldıkları için küçük tanklardan daha pratiktir. Bununla birlikte, Philips elektrikli süpürgeler, biriken tozu serbest bırakmayı kolay ve hijyenik hale getirir.
  • Ovma işlevi : Gördüğünüz gibi, bazı süpürge süpürgeleri de paspaslıyor. Bu seçenek, ev işlerinizde zamandan ve paradan tasarruf ederken daha iyi temizlik sonuçları sağlar.
  • Fırçalar ve aksesuarlar : Evcil hayvanınız varsa, hayvan kıllarını emmek için özel olarak tasarlandığından, mini turbo fırçayı içeren bir modeli tercih etmelisiniz.
  • El tipi elektrikli süpürge : Piyasadaki çoğu süpürge süpürgesi, masalardan, mobilyalardan ve hatta arabanın içindeki kiri temizlemek için kullanışlı olan el tipi bir elektrikli süpürgeye dönüştürülebilir.
  • Filtreleme sistemi : Alerjisi olan kişilerle yaşıyorsanız, yeni elektrikli süpürgenizin birkaç filtre katmanına sahip olması çok önemlidir. Ancak o zaman iyi hava kalitesini garanti edebilirsiniz.
  • Diğer özellikler : dikkate alınması gereken diğer hususlar ağırlık, ergonomi, gürültü seviyesi, LED ışıklar, bakım, fiyat vb.Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,