Phasmophobia’da Leke Çubukları nasıl kullanılır

Phasmophobia, Kinetic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan 4 oyunculu bir çevrimiçi kooperatif psikolojik korku video oyunudur. Son zamanlarda, oyun büyük bir heyecanla başladı ve paranormal aktiviteyi araştırma tutkusu olan oyuncular arasında ün kazanıyor. Oyunda, insan içi faaliyetlerin varlığını destekleyen kanıtları toplamak için bir ekip oluşturuyor ve yükselen doğaüstü etkinlikleri araştırıyorsunuz.

Takımınızla oyuna girmek biraz korkutucu. Seni avlamaya gelecek hayaletler var ve her şey korkutucu. Bununla birlikte, oyun size hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı ekipman ve araçlar sağlar. Bu tür araçlardan biri Smudge Sticks’tir ve bu kılavuzda, Smudge Sticks’i Phasmophobia’da nasıl kullanacağınız konusunda size yol göstereceğiz.

Phasmophobia’da Leke Çubukları nasıl kullanılır

Phasmophobia’daki Leke Çubukları, onları birkaç saniye uzak tutarak sizi hayaletlerden korumaya yarar. Elinizde tutarak ya da bir yüzeye koyarak kullanabilirsiniz. Elinizdeyken bunları kullanmak, hayaletlerin size saldırmasını önleyecektir. Bunları bir yüzeyde kullanmak, alanı temizleyerek hayaletlerin saldırı aşamasına girmesini önleyecektir.

İlk olarak, Smudge Stick’leri oyunda gerçekten kullanmak için satın aldığınız açıktır. Bunu yapmak için, satın alma menüsüne gidin ve orada 15 dolara satılan Smudge Sticks’i bulacaksınız. Smudge Sticks’i kullanmak için bir çakmağa da ihtiyacınız olacak. Yani bir çakmak satın almak da iyi bir fikirdir ve maliyeti 10 dolardır.

Leke Çubukları, hayaletlerin 6 metre yakınında kullanılacaktır. Bunları kullanarak, bu aralıktaki hayaletler 90 saniye boyunca avlanmayı durdurur. Eğer ruhsa, 90 saniye daha kazanırsınız, toplamı 180 saniyedir. Elinizdeyken kullanmak için tek yapmanız gereken onları çakmakla yakmaktır. Bunu yapmak için çakmağınızı çıkarın ve açın. Ardından, Smudge Sticks’e geçin ve onları aydınlatmak için ikincil kullanım tuşuna basın. Bunları bir yüzeyde kullanmak için, onları yere koyun ve çakmağınızı çıkarın. Ardından açın ve Smudge Sticks’e yaklaşın. Yakında Smudge Sticks’ten dumanlar göreceksiniz, bu da aktif oldukları ve işi yaptıkları anlamına gelir.

Leke Çubukları, bir odadaki hayalet etkinlikleri doğrulamak için kullanabileceğiniz harika bir araçtır. Bir odanın içinde yanınızda bir hayaletin varlığını hissederseniz, sadece Smudge Stick’leri yakıp kendinize birkaç saniye kazanın ve eşyalarınızla birlikte kaçış yapın. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!