Persona 5’te Tetraja ile Lachesis Nasıl Elde Edilir?

Persona 5’te Güç Sırdaşını geliştirmek için, İkiz Gözcü Caroline ve Justin ile etkileşimden daha fazlasını yapmanız gerekecek. Sizden belirli yeteneklere sahip belirli bir persona yaratmanızı isteyecekler ve burada bahsettiğimiz persona gereksinimi Tetraja ile Lachesis. İsteğini kabul ettiğinizde, Güç Sırdaşında 7. sıraya gideceksiniz.

Şimdi İkiz Gözcülerin talebini yerine getirmenin üç yolu var ve burada bu makalede hepsinden bahsedeceğiz. Rahatınıza ve dileğinize göre, bunlardan birini takip edin ve sonunda Tetraja ile bir Lachesis ile sonuçlanacaksınız.

Persona 5'te Tetraja ile Lachesis Nasıl Elde Edilir?

Tetraja ile Lachesis Nasıl Elde Edilir?

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu amaca ulaşmak için üç tane var ve burada en uygun olanla başlayacağız.

İlk yöntem için yapmanız gereken ilk şey 34. seviyede olduğunuzdan emin olmaktır çünkü bu Lachesis’in temel seviyesidir. Şimdi üç füzyon kombinasyonu bu belirli Persona’ya yol açar, ancak hiçbirinin yeteneği sağlamayacağını bilin. Bunun için biraz daha çalışmanız gerekecek. İşleri başlatmak için bu üç kombinasyon şunlardır:

  • Koppa Tengu + Kırmızı Sürücü
  • Eligor + Tek Boynuzlu At
  • Ame-no-Uzume + Isis

Lachesis’e sahip olduktan hemen sonra oyunu kaydedin. Şimdi onu Tetraja’yı miras almak için bir Clotho kullanarak güçlendirin. Ne yazık ki, güçlendirerek miras aldığınız beceri rastgele. Yani Tetraja becerisini miras alacağınızı söylemenin sabit bir yolu yok. Ancak oyunu kaydettiğiniz için, Tetraja becerisini elde edene kadar bir Clotho kullanarak bu güçlendirme yöntemini tekrar tekrar deneyebilirsiniz. Bu yorucu olacaktır, ancak hedefe ulaşmanın en iyi yollarından biridir.

İkinci yöntem için, Kumaş almak için Pixie’yi Silky ile birleştirmeniz gerekecek. Ardından, Tetraja’yı öğrenmesi için Clotho’nun seviyesini 27. seviyeye yükseltin. Son olarak, Clotho’yu Tetraja yeteneğiyle Regent’e birleştirin ve Tetraja ile Lachesis alacaksınız.

Son yöntem için, önce Lamia’yı Sandman ile birleştireceksiniz, bu da Prensliği füzyondan miras kalan Tetraja ile yaratacak. Sonra, Prensliği Yaksini ile birleştirin ve Ame-no-Uzume yapsın. Son olarak Ame-no-Uzume’yi Isis ile birleştirin ve Tetraja ile Lachesis alacaksınız.

Yani Persona 5’te Tatraja ile Lachesis’i bu şekilde edinebilirsiniz. Bu kılavuz hakkında herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, aşağıya yorum yapın, size geri döneceğiz. Persona 5’te başka bir şey için bir rehbere ihtiyacınız varsa, bunu yorumlarda da belirtebilirsiniz. Ayrıca, daha yararlı bilgiler için iPhone ipuçları ve püf noktaları, Android ipuçları ve püf noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve çok daha fazlası hakkındaki diğer makalelerimize göz atmayı unutmayın.